Izvēlne
Jūsu grozs

Vēja izturīgi

Price does not include VAT. Automatic windproof stick umbrella "Wand", with metal shaft, fibreglass ribs and metal tips with a rubber-coated crook handle and a polyester pongee canopy, closure with Velcro. COLOURS:  navy, black, red, light blue, orange, dark green, dark pink, light..
5,54€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks lietussargs, kas ir izturīgs pret vēju, rokturis ir izgatavots no mīksta materiāla. 8 ķīļi. Elastīgie stikla šķiedras spieķi, ..
8,98€
Lietussargi Gosha ar apdruku (cena bez logo) Lietussargi Gosha ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 27 collu manuāls, vēja izturīgs lietussargs ar stiklašķiedras vārpstu un ribām. Lietussargam taisns, melns ABS rokturis ar gumijotu apdari. Manuāla aizvēr..
6,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mehāniskais lietussargs ir izturīgs pret vēju, rokturis ir izgatavots no putu materiāla. 8 ķīļi.   Izmērs: Ø 132x77,5&nbs..
4,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks mini lietussargs. Vēja izturīgs.   Izmērs: Ø 100x29  cm.  Materiāls: poliesters. Krāsa: black, euroblue, grey,..
6,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   23 collas automātisks un vēja izturīgs lietussargs ar manuālu slēgšanu. Izliekts, melns gumijots rokturis ar pelēko pogu.   Izmēr..
9,45€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Automātisks lietussargs, kas ir izturīgs pret vēju. Lietussargam ir stiklašķiedras ribas un āda..
8,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ērts un augstas kvalitātes automātiskais lietussargs. Vēja izturīgs. Lietussargam krāsainas vārpstas un ribas.   Izmērs: Ø 112x89..
8,99€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka. Cenā nav iekļauts PVN.   Automātiskais lietussargs ar melnu metāla kātu, stiklaškiedras ribām un melniem plastmasas uzgaļiem. Lietussargam ir izliekts, gumijots rokturis. Lietussargs ir vēja izturīgs (windproof)   Izmērs: Ø102..
7,98€
Cenā nav iekļauts PVN.   Cenā iekļauta logo druka 1 krāsā vienā sektorā.   Cenas: 48 - 10.19 eur + PVN 96 - 9.50 eur + PVN 240- 9.20 eur + PVN   Automātisks un vēja izturīgs lietussargs diametrā 101cm.   Materiāls: alumīnijs, stikla šķi..
9,20€
© Automātisks un vēja izturīgs lietussargs.   Cenā iekļauta logo druka 1 krāsā vienā sektorā.   Izmērs: 60 cm x dia 103 x 83 cm    Materiāls: poliesters un čičunčā (190T)   Rokturis: Gumijas ar alumīniju   Svars: 500 g&n..
10,69€
Cenā nav iekļauts PVN.   Cenā iekļauta logo druka 1 krāsā vienā sektorā.   Cenas: 48 - 10.99 eur + PVN 96 - 10.30 eur + PVN 240- 10.00 eur + PVN   Automātisks un vēja izturīgs lietussargs diametrā 103cm.   Materiāls: alumīnijs, stikla š..
10,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 77 (Kopā lapu - 7)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.