Izvēlne
Jūsu grozs

Lādētāji, adapteri

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bezvadu 10W ātrās uzlādes platformas.   Apakšā esošie gaisa caurumi nodrošina ierīces atvēsināšanu lādēšanas ..
18,14€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Cena pēc pieprasījuma.   Power bank. Jauda 4000 mAh, USB kabelis, lādēšanas indikators.   Izmērs..
8,95€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   5W bezvadu uzlādes lādētāji.   Vienkārši pievienojiet bezvadu lādētāju savam parastajam tālruņa lādētāja USB portam. Pē..
19,07€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Apaļa 5W bezvadu uzlādes platforma.   Bezvadu lādētājs ar silikona gredzenu, kas neļauj tālrunim bīdīties.  Kad ierīce u..
5,09€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A4 mape ar power bank 5000 mAh.   • pildspalvas turētājs • kabatiņa mobilajam telefonam ..
37,16€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   5W bezvadu lādētājs, iepakots baltā kastītē.   Ievade: DC5V-2A..
2,57€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   5W bezvadu lādētājs, iepakots baltā kastītē.   Ievade: DC5V-2A.  ..
2,66€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Galda organizators-bezvadu lādētājs ar telefonu turētāju un Wireless mobilo telefonu lādētāju. 100cm garšs USB kabelis. Izeja: DC 5V / 1A. Savietojams ar ..
14,45€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Dubultās spoles bezvadu lādētājs 1 ierīcei ar statīva un pildspalvu turētāja funkcionalitāti. Izeja: DC5V / 1.0 A. Savietojams ar jaunākajiem Android, iPh..
14,89€
Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu lādētājs ar LED displeju, kas rāda pulksteni. Lādētājam ir modinātāja un termometra funkcija. Bezvadu izeja: DC5V/1A. Ar šo lādētāju iespējams uzl..
16,89€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ceļojumu mape ar Power bank. Power bank, jauda 4000 mAh, USB vads, 8 nodalījumi, kabatiņa uz vāka, mobilā telefona turētājs, pilds..
27,85€
Cenā iekļauta digitālā druka. Cenā nav iekļauts PVN.   Cenas daudzumiem: 50 – 13.16 € + PVN 100 – 12.62 € + PVN   Jauda: 2600mAh Izmērs: 9,1 x 3 x 2,15 cm Materiāls: plastmasa, metāls, gumija Krāsas: yellow, orange, red, pink, green, violet..
13,16€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 88 (Kopā lapu - 8)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.