Izvēlne
Jūsu grozs

Termokrūzes

Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Dubulto sienu bambusa krūze, ar izolējošu bambusa vakuma filtra vāku. Krūzei papildus filtrs tējai. Izmēri: Ø6.5 x 20 cm. Iespējams personalizēts gravējums uz krūzes.   Izpildes termiņš: Info..
14,29€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Bambusa krūze ar dekoratīvu korķa joslu. Tā ir izgatavota no raudzētas augu cietes, kas ne..
4,49€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Termokrūze ar īpaši drošu aizvēršanas sistēmu, kas nepieļauj dzēriena izlīšanu. Dubultās sieniņas saglabā karstā dzēriena temperatūru līdz 5h, aukstā dzēriena temperatūru - līdz 12h. Materiāls: nerūsēj..
23,95€
Cenā iekļauta digitālā druka. Cenā nav iekļauts PVN.   Cenas daudzumiem: 50 – 11.73 € + PVN 100 – 10.74 € + PVN   Izmērs: 17.4 x 12.5 x 8.5 cm Materiāls: plastmasa, metāls, gumija Tilpums: 450ml Krāsas: yellow, orange, red, pink, green, violet, blue,..
11,73€
Cenā iekļauta digitālā druka. Cenā nav iekļauts PVN.   Cenas daudzumiem: 50 – 26.51 € + PVN 100 – 24.74 € + PVN   Izmērs: 320 x 240x 80 mm Materiāls: plastmasa, metāls, gumija Krāsas: yellow, orange, red, pink, green, violet, blue, black.   ..
26,51€
Cenā iekļauta digitālā druka. Cenā nav iekļauts PVN.   Cenas daudzumiem: 50 – 22.50 € + PVN 100 – 20.94 € + PVN   Izmērs: 320 x 240x 80 mm Materiāls: plastmasa, gumija Krāsas: yellow, orange, red, pink, green, violet, blue, black.   Minimāla..
22,50€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Izveido pats savu daudzkrāsaino termo krūzi! Dubultsienu plastmasas termokrūze ar vāciņu un silikona joslu ērtai turēšanai. Tilpums 300..
2,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Izveido pats savu daudzkrāsaino termo krūzi! Dubultsienu plastmasas termokrūze ar vāciņu un silikona joslu ērtai turēšanai. Tilpums 400..
3,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bambusa šķiedru glāze ar silikona vāciņu un joslu ērtai turēšanai. Tilpums 350 ml.   Izmērs: Ø 9x11  cm.  Materiāls..
2,67€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Jauna dizaina keramikas krūzīte ar koka osiņu. Matēta virsma, nerūsējošā tērauda detaļa krūzes augšpusē. Komplektā ietilpst vāciņš. Tilpums: 475ml. Iesaiņojums: kartona kaste. Iespējama druka krūzes, gravēj..
9,78€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai garšīga kafija un viegli būtu pagatavojama, piedāvājam pagatavot ar klasisko kafijas presi. Ielieciet svaigi maltas kafijas pupiņas, pārlejiet ar siltu ūdeni, un ļaujiet kafijai iesūkties 3-4 mi..
37,63€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai svaiga kafija ir vienmēr pa rokai! Krūzīte, kuras vāciņā ir iestrādātas kafijas dzirnaviņas. Jums atliek tikai krūzē iepildīt ūdeni un iebērt nodalījumā pupiņas - svaiga kafija būs gatava, lai kur Jūs a..
15,45€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 61 (Kopā lapu - 6)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.