Izvēlne
Jūsu grozs

LĪGO DĀVANAS

Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Esiet kustībā ne tikai saulgriežu naktī, bet arī pārējā gada laikā! Lielisks aktivitāšu biedrs būs bluetooth skaļrunis, kas iebūvēts ūdens pudelē. Tas ļaus Jums gan aktīvi darboties mīļākās mūzikas pavadīju..
34,25€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elektroniskais alkometrs. Izmēra alkohola līmeni asinīs. Rezultātu var noteikt ar LED indikatoru. Šis testeris ir reklāmas produkts, un to ..
7,58€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai arī dāmas var baudīt putojošo dzērienu, tiks novērtēta īpašā alus glāze ar kājiņu. Smalkais glāzes dizains piestāvēs pat pie taututērpa brunčiem. Komplektā ietilpst glāzes paliktnis. Paliktnītis izg..
9,63€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Saklausiet, kā alus gavilē – tam šonakt būs putot skaistās glāzēs! Alus glāzes un glāzes paliktņa komplekts. Paliktnītis izgatavots no koka, seno latvju zīmes dizains. Iesaiņojums: kartona kaste, dekora..
7,81€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai alus var izbaudīt savu uzvaras brīdi, sēdiniet to īpašā tronī – PRO-BALTIC piedāvā dažādu veidu un dizainu glāžu, kausu un krūžu paliktņus no koka. Iespējams gravējums vai apdruka.   ..
1,21€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Elegants alus kauss, kurš izgatavots no augstas kvalitātes bieza stikla. Kausu var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tilpums 500ml. Izmēri: Ø 9 x 13 cm. Iespējams personalizēt pē..
3,73€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Elegants alus kauss, kurš izgatavots no augstas kvalitātes bieza stikla. Kausu var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tilpums 500ml. Izmēri: Ø 9 x 13 cm. Iespējams personalizēt pē..
3,73€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kārtīga dāvana gan Jāņa tēvam, gan pašam Jānim. Latvijā ražotais alus kauss iesaiņots kartona dāvanu kastē ar rokturi.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu Līgo pasūtīj..
4,66€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kad līgotāji sāk rosīties, nevarot sagaidīt Jāņa mātes kulinārijas šedevrus, remdējiet lielo izsalkumu ar uzkodām, kas pasniegtas krāsainos trauciņos. Uzkodu dēlītis no bambusa koka ar 2 saliekamiem silikon..
7,94€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Īstu līgotāju pazīme ir pilns alus kauss. Lai alus puto un dziesmas tālu skan! Alus kauss ar vietu logotipa drukai. Tilpums: 500ml.   Izpildes termiņš: Informējam, ka vairākums uzņēmumu..
2,97€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Aukstumsoma, kuru var lietot 2 dažādos veidos. Somas galvenais nodalījums ir ar dubultu aizdari, priekšējā kabatiņa aizverās ar rāvējslēdzēju. Somai ir regulējamas plecu siksna..
8,78€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Bambusa karošu komplekts. Izmēri: 30 x 6 cm. Iespējams personalizēt pēc individuāla dizaina.    Cena ir atjaunota: 05/2019..
1,50€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 196 (Kopā lapu - 17)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.