Izvēlne
Jūsu grozs

Skulptūras, piemiņas dāvanas

Zīmols: Eiropa
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Atslēgu piekariņš Basket. Piekariņš iepakots zilas krāsas kastītē.   Materiāls: hromēts metāls. Izmērs: 7.6..
3,80€
Cenā nav iekļauts PVN.   Koka formas balva ar dzintara gabaliņiem iesaiņota kastītē.   Cenas: 10 - 29.50 Eur + PVN 50 - 27.25 Eur + PVN 100 - 25.00 Eur + PVN   Minimālais pasūtījuma daudzums 10 gab.   Cena ir atjaunota: 08/2017 ..
27,50€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Bluetooth skaļrunis ar mikrafonu un gumijas apdari. Skaļruņa baterija tur līdz pat 3h. Skaļrunim ir sekojošas funkcijas - iespēja atbildēt uz telefona zvaniem, skaļuma regulēšana, dziesmu sarakstu atsk..
7,68€
Zīmols: Eiropa
Skulptūra Paldies. Materiāls: bronza. Izmērs: 35 cm. Personalizācijas veidi: gravējums. Paldies Mākslinieks Corry Ammerlaan Motivācija Daudzos gadījumos mēs sarokojamies. Šādāv veidā mēs izsakām iesaistīšanos...
385,00€
Zīmols: Eiropa
Skulptūra Rokasspiediens. Materiāls: bronza. Izmērs: 47 cm. Personalizācijas veidi: gravējums. Rokasspiediens Mākslinieks Corry Ammerlaan Motivācija Daudzos gadījumos mēs sarokojamies. Šādāv veidā mēs izsakām iesaistīšanos...
841,50€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Piešķiliet saviem svētkiem oriģinalitātes dzirksti! Dekoratīvi burti, kas izgaismoti ar LED lampiņām. Lampiņu darbības laiks ir vairāk kā 30000 stundas. Burti izgatavoti no koka. Darbojas uz 2 AA baterijām...
71,50€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Iededziet savu omulības uguntiņu un izbaudiet skaistu ziemas vakaru pie kamīna! Kamīns diametrā 20 x 13 cm izgatavots no stikla un metāla. Iekšpusē dabīgie akmeņi. Iepakots dāvanu kastītē. Ie..
69,80€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Gadsimtiem ilgi dekoratīvās strūklakas ir atstājušas romantisku un burvīgu iespaidu. Iekštelpu strūklaka SPRING ļauj būt radošam. Pārkārtojot pulētos upes akmeņus, varat izlemt, vai ūdenim būtu jādarbojas vienmē..
307,95€
Zīmols: Eiropa
Saules pulkstenis. Materiāls: koks, metāls. Personalizācijas veidi: gravējums...
38,50€
Zīmols: Eiropa
Skulptūra. Materiāls: metāls ar bronzas pārklājumu. Izmērs: 14 cm. Personalizācijas veidi: gravējums. Vīzija Mākslinieks Corry Ammerlaan Motivācija Ar pārliecību uz nākotni...
47,07€
27 cm bronzed Aplausi Mākslinieks Corry Ammerlaan Motivācija Paldies par Jūsu pūlēm...
159,50€
Zīmols: Eiropa
Skulptūra. Materiāls: metāls ar bronzas pārklājumu. Izmērs: 30 cm. Personalizācijas veidi: gravējums. Ceļā uz saulaino nākotni Mākslinieks Corry Ammerlaan Motivācija Saulainā nākotne tā ir prieka sajūta, visā ko mēs darām darbā un mājās. Tas ir mūsu vēlējums visiem!..
86,13€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 48 (Kopā lapu - 4)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.