Izvēlne
Jūsu grozs

Lukturīši - Lampas

LED lukturi Attro ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Alumīnija lukturītis ar 9 baltām LED diodēm. Iekļautas 3 AAA baterijas.   Materiāls: alumīnijs.   Cena ir atjaunota: 07/2021..
1,79€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Atslēgu piekariņš, vienkāršs, bet efektīvs higiēnas līdzeklis, kas ļauj lietotājam atvērt durvis un spiedpogas. Izgatavots no stiprināt..
0,54€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Praktisks komplekts, kurā iekļauts multifunkcionāls (11 funkcijas) instruments un lukturītis. Ļot..
18,92€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Lukturītis ir aprīkots ar tālummaiņu. Trīs gaismas režīmi: spēcīgs, enerģijas taupīša..
6,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lukturītis 28 LED ar trim režīmiem. Pirmais režīms - 4 mirgojošas gaismas diodes, otrais režīms - 24 gaismas diodes, trešais režīms - p..
5,16€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   6 funkciju atslēgu piekariņš ar LED apgaismojumu. Šis daudzfunkcionālais atslēgu piekariņš ar apgaismojumu iekļauj skrūvgriezni ar skrū..
1,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   LED lapiņa spuldzītes formā ar tekstila striķīti. Baterijas AAA (3x) nav iekļautas.   Izmērs: Ø5.6х15.5 cm,&..
2,60€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   LED lukturis ar atslēgu piekariņu. Komplektā ir iekļautas 3 AG3 baterijas.   Izmērs: ..
0,79€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   LED lukturis ar mirdzumu tumsā. 4 Baterijas AG3 iekļautas komplektā.   Izmērs: Ø 1,2x5..
1,85€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Plastmasas lukturītis-atslēgu piekariņš lampiņas formā. 4 AG3 baterijas iekļautas komplektā.   Izmērs: Ø2,9х4,7 cm. Materiāls..
0,78€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Atslēgu piekariņš-lukturītis. 2 Baterijas CR1220 iekļautas komplektā.   Izmērs: 7,5X3X1,2 cm. Materiāls: ABS. Krāsa: red,..
0,39€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lukturis ar klipu. Gaismas virzienu var regulēt. Baterija: LR41 3 gab. iekļauta.   Izmērs: 56x20x57 mm.  Materiāls: ..
2,19€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 24 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.