Izvēlne
Jūsu grozs

Trauki

Ūdens karafes 1700ml ar apdruku (cena bez logo) Ūdens karafes 1700ml ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.     Borsilikāta stikla vīna karafe ar koka aizbāzni, koka kastē. Tilpums 1700 ml.   Materiāls: borsilikāta stikl..
39,89€
Termokrūzes 350ml ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Termokrūze ar dubultām sienām 350 ml ar bambusa vāku.Materiāli: nerūsējošais tērauds, bambuss...
6,79€
Sublimācijas krūzes ar apdruku 300 ml (cena bez logo) Sublimācijas krūzes ar apdruku 300 ml (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Sublimācijas krūze ar vāciņu un noņemamu korķa pamatni. Krūzīti var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, vāku un korķa pamatni ieteicams mazgāt ar rokā..
4,75€
Sublimācijas krūzes ar apdruku 300 ml (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze izgatavota no nerūsējošā tērauda ar krāsainu alumīnija karabīni. Materiāls: nerūsējošs tērauds.Tilpums: 300ml.  ..
3,45€
Termosi 750ml Laso ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Termoss ar dubultām nerūsējošā tērauda sienām ar bambusa apdari. Iekšpuse modernizēts 18/8 nerūsējošais tērauds. Tilpums 400 ml.Materiāli: bambuss, ..
13,95€
Ūdens pudeles 600ml Dyro ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 600ml nerūsējošā tērauda pudele ar dzeramo snīpi. Uztur dzērienu siltu līdz 5 stundām vai aukstu līdz 15 stundām. Izgatavots no sertificētiem pārstrādātie..
12,45€
Termokrūzes 380ml Uppa ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Termokrūze ir izgatavota no sertificēta otrreizēji pārstrādāta nerūsējošā tērauda ar hermētisku pārslēdzamu vāku un krūze ir izstrādāta tā, lai tā būtu id..
10,45€
Termokrūzes 360ml Roj ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Krūze ir izgatavota no sertificēta otrreizēji pārstrādāta nerūsējošā tērauda, un rokturis ir izgatavots no dižskābarža koka. Vara vakuuma izolācija krūzē ..
10,98€
Pusdienu trauki Dolu ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Divu līmeņu pusdienu kaste ar noņemamu sadalītāju ar sānu sprādzēm un hermētisku vāku. Tilpums: 800 ml (2x). Materiāls: pārstrādāts PP.  ..
6,98€
Termosi 420ml Sarm ar apdruku (cena bez logo) Termosi 420ml Sarm ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dubultsienu nerūsējošā tērauda termosa komplekts ar necaurlaidīgu krūzes vāku un 2 papildus krūzēm. Tilpumi: termoss - 420 ml, krūze - 150 ml.Materi..
11,89€
Stikla krūzes 300ml Lari ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Divsienu borsilikāta stikla krūze ar rokturi un bambusa vāku. Materiāli: stikls, bambuss. Tilpums: 300ml.  ..
4,29€
Stikla krūzes 300ml Lari ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Divsienu borsilikāta stikla krūze ar rokturi un bambusa vāku. Materiāli: stikls, bambuss. Tilpums: 300ml.  ..
3,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 132 (Kopā lapu - 11)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.