Izvēlne
Jūsu grozs

Trauki

Krūzes Cinade ar apdruku 370 ml (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Keramikas krūze, iepakota baltā kastītē. Kastītes izmērs: 90x120x87 mm.   Materiāls: keramika.Tilpums: 370ml.   Cena ir atjaunota: 07/..
1,79€
Krūzes Vorno ar apdruku 360 ml (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Keramikas krūze, iepakota baltā kastītē. Kastītes izmērs: 112x94x91mm.   Materiāls: keramika.Tilpums: 360ml.   Cena ir atjaunota: 07/2..
1,78€
Pusdienu trauki Darda ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pārtikas trauks ar noplūdes necaurlaidīgu vakuuma izolāciju uzturēs Jūsu ēdienu un dzērienus aukstus 15h un siltus 5h.   Tilpums: 300ml. Mat..
8,39€
Pusdienu trauki Wiso ar apdruku (cena bez logo) Pusdienu trauki Wiso ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pārtikas konteinera iekšējā siena ir pārklāta ar varu, lai nodrošinātu maksimālu vadītspēju, lai pārtika vai dzērieni būtu karsti 8 h un auksti 24h...
15,99€
Ūdens pudeles 800ml Upper ar apdruku (cena bez logo) Ūdens pudeles 800ml Upper ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Ūdens pudele 800 ml ar nodalījumu augļiem. Nodalījumu var izmantot arī ūdens atdzesēšanai,pievienojot ledus gabaliņus.    Materiāli: tritāns, ..
6,55€
Ūdens pudeles 750ml Wiss ar apdruku (cena bez logo) Ūdens pudeles 750ml Wiss ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Noplūdes necaurlaidīga pudele 750ml, pudelei dekoratīva silikona josla, lai uzlabotu saķeri.    Materiāli: tritāns, polipropilēns. Cena ir ..
9,34€
Ūdens pudeles 600ml Ritan ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Ūdens pudele 600 ml ar aizslēdzamu vāciņu. Ērtākai pārnēsāšanai pie pudeles ir cilpiņa.    Materiāli: tritāns. Cena ir atjaunota: 07/2021..
6,58€
Ūdens pudeles 500ml Impo ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Dubultsienu vakuuma pudele 500ml izgatavota no izturīga nerūsējošā tērauda. Saglabā dzērienu 5h karstu vai 15h aukstu.    Materiāli: nerūsējoš..
9,20€
Ūdens pudeles 500ml Hauu ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Dubultsienu vakuuma izolēta pudele 500ml ar melnas krāsas rokturi.Plaša mutes atvere vieglai uzpildīšanai un tīrīšanai. Saglabā dzērienus karstu līdz 5h u..
12,09€
Ūdens pudeles 500ml Delux ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Pudele ir 500ml izgatavota no izturīga nerūsējošā tērauda. Hermētiska un ideāla ikdienas lietošanai. Ieteicams tikai aukstam ūdenim.    Materi..
5,49€
Termokrūzes 300ml Elite ar apdruku (cena bez logo) Termokrūzes 300ml Elite ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Termo krūze 300ml ar vakuuma izolāciju un dubultsienu nerūsējošo tēraudu. Iekšējā siena ir pārklāta ar varu, lai nodrošinātu maksimālu vadītspēju, lai dzē..
12,08€
Termokrūzes 450ml Moto ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dubultsienu termokrūze, kas uztur dzērienu siltu līdz 5h vai aukstu līdz 15h. Krūzei vāks ir aizslēdzams, tādējādi novērš jebkādu noplūdes vai izlie..
10,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 60 (Kopā lapu - 5)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.