Izvēlne
Jūsu grozs

Galda pulksteņi

Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu lādētājs ar LED displeju, kas rāda pulksteni. Lādētājam ir modinātāja un termometra funkcija. Bezvadu izeja: DC5V/1A. Ar šo lādētāju iespējams uzl..
18,58€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Bezgalīgais kosmosa laiks, pieejams arī Jūsu mājās. "Tempus saturn" sienas, galda pulkstenis, kā planēta Saturns, ar tā orbitālajiem satelītiem, pulkstenī saskaras trīs dažāda izmēra lodītes - stundas - ārē..
52,20€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Pulkstenis no MDF ar kalendāru, modinātāju un termometru. Iekļautas 4 AAA baterijas, USB kabelis. Izmēri: 15 x 7 x 4.4 cm. Iespējama druka vai gravējumus.   Izpildes termiņš: Inform..
14,80€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Unikāls modinātājs, kas funkcionē arī kā bezvadu portatīvais viedtālruņa akumulators. Elektorinskais pulkstenis ar maināmu displeju, trīspakāpju nakts apgaismojums, 12/24 stundu displejs, temperatūras ..
40,00€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda pulkstenis globusa formā ar stikla pamatne. Baterija iekļauta.   Izmērs: 9x7x7 cm. Materiāls: stikla. ..
38,54€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Laika stacija ar pildspalvas turētāju. Parāda laiku, datumu un temperatūru, ir modinātāja funkcija. Pagrieziet priekšpusi, lai mainītu displej..
10,22€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pildspalvu turētājs kubiskā formā ar pulksteni, termometru un foto rāmi. 2 baterijas komplektā.   Izmērs: 8,5x8,5x8,5 cm.  ..
8,12€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pulkstenis - modinātājs ar LED laika un temparatūras displeju. Komplektā tīkla adapters.   Izmērs: 15x3,9x7 cm. Mat..
20,86€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pulkstenis - modinātājs ar LED laika un temparatūras displeju. Komplektā tīkla adapters. 3 AAA baterijas nav iekļautas.   Izm..
16,80€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda organizators ar pildspalvu turētāju, iebūvētu pulksteni, modinātāju, kalendāru, termometru.   Izmērs: 104x119x53..
4,90€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda pulkstenis ar vietu biroja piederumiem.   Izmērs: 172x87x75 mm. Materiāls: koka, metāla. K..
7,98€
Zīmols: Eiropa
Vēstuļu nazis ar pulksteni GOLF. Materiāls: apsudrabots metāls. Personalizācijas veidi: gravējums...
29,47€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 23 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.