Izvēlne
Jūsu grozs

Galda pulksteņi

Galda pulksteņi ar pildspalvas turētāju Nila ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bambusa pildspalvu turētājs ar digitālo kalendāru, modinātāju un termometru. Komplektā 2 baterijas.   Materiāls: bambuss...
11,45€
Galda pulksteņi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elegants rotējošs alumīnija galda pulkstenis, kas iebūvēts dabīgā bambusa pamatnē ar vietu rakstāmpiederumiem.   Ma..
13,95€
Smilšu pulksteņi Rest ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   5 minūšu smilšu pulkstenis borsilikāta stiklā ar dižskābarža koka pamatni. Sekojiet laikam spēļu laikā, izklaidei vai izmantojiet to kā..
3,89€
Galda pulksteņi Ropy ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Liela displeja LCD pulkstenis ar bambusa detaļām. Šī produkta darbināšanai nav nepieciešams akumulators, tikai ūdens un 3 g sāls. Ma..
12,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elegants galda pulkstenis. Materiāls: stikls.   Cena ir atjaunota: 07/2022..
19,98€
Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu lādētājs ar LED displeju, kas rāda pulksteni. Lādētājam ir modinātāja un termometra funkcija. Bezvadu izeja: DC5V/1A. Ar šo lādētāju iespējams uzl..
22,29€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Bezgalīgais kosmosa laiks, pieejams arī Jūsu mājās. "Tempus saturn" sienas, galda pulkstenis, kā planēta Saturns, ar tā orbitālajiem satelītiem, pulkstenī saskaras trīs dažāda izmēra lodītes - stundas - ārē..
62,63€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Pulkstenis no MDF ar kalendāru, modinātāju un termometru. Iekļautas 4 AAA baterijas, USB kabelis. Izmēri: 15 x 7 x 4.4 cm. Iespējama druka vai gravējumus.   Izpildes termiņš: Inform..
17,75€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Unikāls modinātājs, kas funkcionē arī kā bezvadu portatīvais viedtālruņa akumulators. Elektorinskais pulkstenis ar maināmu displeju, trīspakāpju nakts apgaismojums, 12/24 stundu displejs, temperatūras ..
48,00€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda pulkstenis globusa formā ar stikla pamatne. Baterija iekļauta.   Izmērs: 9x7x7 cm. Materiāls: stikla. ..
46,25€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pildspalvu turētājs kubiskā formā ar pulksteni, termometru un foto rāmi. 2 baterijas komplektā.   Izmērs: 8,5x8,5x8,5 cm.  ..
9,74€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pulkstenis - modinātājs ar LED laika un temparatūras displeju. Komplektā tīkla adapters.   Izmērs: 15x3,9x7 cm. Mat..
25,03€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 27 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.