Izvēlne
Jūsu grozs

Galda pulksteņi

Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu lādētājs ar LED displeju, kas rāda pulksteni. Lādētājam ir modinātāja un termometra funkcija. Bezvadu izeja: DC5V/1A. Ar šo lādētāju iespējams uzl..
18,58€
Elegants galda dekors no stikla ar pulksteni, iepakots dāvanu kastītē ar zilu satīna apdari. Materiāls: stikls. Izmērs: 10x2x6 cm. Personalizācijas veidi: gravējums...
18,19€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda organizators ar pildspalvu turētāju, iebūvētu pulksteni, modinātāju, kalendāru, termometru.   Izmērs: 104x119x53..
4,90€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pildspalvu turētājs kubiskā formā ar pulksteni, termometru un foto rāmi. 2 baterijas komplektā.   Izmērs: 8,5x8,5x8,5 cm.  ..
8,12€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pulkstenis - modinātājs ar LED laika un temparatūras displeju. Komplektā tīkla adapters.   Izmērs: 15x3,9x7 cm. Mat..
20,86€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pulkstenis - modinātājs ar LED laika un temparatūras displeju. Komplektā tīkla adapters. 3 AAA baterijas nav iekļautas.   Izm..
16,80€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda pulkstenis ar vietu biroja piederumiem.   Izmērs: 172x87x75 mm. Materiāls: koka, metāla. K..
7,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda pulkstenis globusa formā ar stikla pamatne. Baterija iekļauta.   Izmērs: 9x7x7 cm. Materiāls: stikla. ..
38,54€
Galda pulkstenis SOCCER. Materiāls: apsudrabots metāls. Izmērs: 18x12 cm. Personalizācijas veidi: gravējums...
31,79€
Galda pulkstenis. Materiāls: apsudrabots metāls. Izmērs: 18x12 cm. Personalizācijas veidi: gravējums...
31,79€
Galda pulkstenis TENNIS. Materiāls: apsudrabots metāls. Izmērs: 18x12 cm. Personalizācijas veidi: gravējums...
31,79€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Laika stacija ar pildspalvas turētāju. Parāda laiku, datumu un temperatūru, ir modinātāja funkcija. Pagrieziet priekšpusi, lai mainītu displej..
10,22€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 23 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.