Izvēlne
Jūsu grozs

Zīmolu dāvanas

HUGO BOSS lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Zīmols: HUGO BOSS
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalvas siluets ir gluds, vienkāršs un minimālistisks. Tam ir skaists un moderns matēts alumīnijs un neitrāla un pārsteidzoša krāsu palet..
59,89€
HUGO BOSS rollerveida pildspalva ar apdruku (cena bez logo) HUGO BOSS rollerveida pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Zīmols: HUGO BOSS
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rolerveida pildspalva ar tīru griezumu un smalko līniju nodrošina perfekti līdzsvarotu rakstīšanas pieredzi.Tintes krāsa: melna. Materiāls: alumīni..
56,89€
HUGO BOSS lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Zīmols: HUGO BOSS
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva ar tīru griezumu un smalko līniju nodrošina perfekti līdzsvarotu rakstīšanas pieredzi.Tintes krāsa: zila. Materiāls: alumīnijs. ..
56,98€
CERRUTI 1881 lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Zīmols: CERRUTI 1881
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Moderna un grezna lodīšu pildspalva pārklāta ar gumijotu laku.Tintes krāsa: zila. Materiāls: nerūsējošs tērauds.  ..
32,45€
CERRUTI 1881 rollerveida pildspalva ar apdruku (cena bez logo) CERRUTI 1881 rollerveida pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Zīmols: CERRUTI 1881
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Moderna un grezna rolerveida pildspalva pārklāta ar gumijotu laku.Tintes krāsa: melna. Materiāls: nerūsējošs tērauds.  ..
36,99€
Rollerveida pildspalva ar apdruku (cena bez logo) Rollerveida pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Grezna rolerveida pildspalva ar zelta ādas vāciņu un lakotām zelta detaļām, piegādāta Luxe dāvanu kastītē.   Tintes krāsa: melna. Materiāls:..
14,98€
Parker lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Parker lodīšu pildspalvai ir gluds un mūsdienīgs dizains ar ērtu satvērienu un līdzsvarotu svaru, un tā ir populāra izvēle ikdienas rakstīšanas vaja..
27,89€
Pierre Cardin pildspalva ar apdruku (cena bez logo) Pierre Cardin pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Ir noliktavā
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pierre Cardin metāla lodīšu pildspalvai ir pievilcīgs dizains ar elegantu gludu virsmu. Lodīšu pildspalva satur kvalitatīvu zilu serdeni  ar 1m..
19,95€
Parker rollerveida pildspalva Sonnet ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Parker rollerveida pildspalva Sonnet, piegādāta ar vienu rollerveida serdeni. Ekskluzīvs dizains, dāvanu kastīte.   Tintes krāsa: melna (ies..
83,94€
Parker rollerveida pildspalva Premier ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Parker rollerveida pildspalva Premier, piegādāta ar vienu rollerveida serdeni. Ekskluzīvs dizains, dāvanu kastīte.   Tintes krāsa: melna (ie..
346,80€
Parker rollerveida pildspalva IM ar zilu tinti ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Parker rollerveida pildspalva IM, piegādāta ar vienu rollerveida serdeni. Ekskluzīvs dizains, dāvanu kastīte.   Tintes krāsa: zila. Materiā..
29,99€
Parker rollerveida pildspalva IM ar apdruku (cena bez logo)
Ir noliktavā
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Parker rollerveida pildspalva IM, piegādāta ar vienu rollerveida serdeni. Ekskluzīvs dizains, dāvanu kastīte.   Tintes krāsa: melna (iespēja..
34,74€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 72 (Kopā lapu - 6)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.