Izvēlne
Jūsu grozs

Iepirkumu somas

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Iepirkumu soma 280 g/m2.   Materiāls: lins.   Cena ir atjaunota: 07/2021..
2,79€
Iepirkumu grozi Livil ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Iepirkumu grozs ar alumīnija rāmi un lielu dzesēšanas nodalījumu.   Materiāls: non-woven. Cena ir atjaunota: 04/2021..
13,08€
Aukstumsomas Swiss ar apdruku (cena bez logo) Aukstumsomas Swiss ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   1680D un 600D poliestera aukstuma soma ar īpaši lielu galveno nodalījumu , priekšējo un sānu kabatām. Var ielikt līdz 20 bundžiņām. Divkārši pastipr..
18,91€
Aukstumsomas Oler ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Šajā 210D poliestera aukstuma somā ir daudz vietas, kur uzglabāt to, kas nepieciešams, lai saglabātu vēsumu. Daudz vietas 6 dzērienu iepakojumiem un..
4,72€
Aukstumsomas Pode ar apdruku (cena bez logo) Aukstumsomas Pode ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Aukstumsoma no džutas ar gariem rokturiem, laminēta, ar aizdari uz āķa un cilpas. Somas priekšpusē audekla kabata.   Izmērs: 43x20x34 cm.  Ma..
5,19€
Iepirkumu somas Rosso ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bieza auduma iepirkumu soma ar gariem rokturiem.   Izmērs: 38x9x42 cm.  Materiāls: kanvas audekls. Svars: 270 gr/m². Krāsa: bēša. C..
2,19€
Iepirkumu somas Zite ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Organiskās kokvilnas iepirkumu soma ar gariem rokturiem.   Izmērs: 38x42 cm.  Materiāls: organiskā kokvilna. Svars: 140 gr/m². Krāsa: ..
1,53€
Filca iepirkumu somas Ballo ar apdruku (cena bez logo) Filca iepirkumu somas Ballo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Filca iepirkumu soma ar gariem rokturiem.   Izmērs: 40x15x42 cm.  Materiāls: RPET filcs. Krāsa: pelēka, tumši pelēka. Cena ir atjaun..
3,99€
Iepirkumu somas Feme ar apdruku (cena bez logo) Iepirkumu somas Feme ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Liela iepirkumu vai pludmales soma ar gariem rokturiem.   Izmērs: 56x18x36 cm.  Materiāls: 600D RPET. Krāsa: melna, zila, sarkana, balta. ..
3,95€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Iepirkumu soma, kuru iespējams salocīt un ielikt rāvējslēdzēja maisiņā un piestiprināt pie atslēgu piekariņa.   Izmērs..
1,42€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elastīgs piknika grozs ar dubultu rāvējslēdzēju. Piknika somai ir noņemams alumīnija ..
12,05€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Filca soma ar 2 gariem rokturiem un aizdari. Ideāli piemērota ikdienas lietošanai...
2,96€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 63 (Kopā lapu - 6)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.