Izvēlne
Jūsu grozs

Virtuves piederumi

Atkritumu maisu komplekti Rebin ar apdruku (cena bez logo) Atkritumu maisu komplekti Rebin ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 3 RPET laminētas non-woven pārstrādes tvertnes somas ar rokturiem, lai atdalītu papīru, plastmasu, metālu un stiklu. Somas ir savienotas ar āķa un cilpas ..
4,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   Pudeļu attaisāmais - atslēgu piekariņš.   Izmērs: 10.5x2.5x0.2 cm. Materiāls: alumīnijs. ..
0,47€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Papīra maisiņš - dzesētāja soma. Ārējais vizuālais izskats rada priekšstatu, ka ta..
1,54€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bambusa materiāla pudeļu attaisāmais.   Izmēri: 10x4x0.7 cm. Materiāls: bambuss, nerūsējošs ..
2,27€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Bambusa piesta.   Izmērs: ø90×48 mm. Materiāls: bamb..
5,45€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Nerūsējošā tērauda blašķe 104 ml.   Izmērs: 10,8x6,5x2 cm. Materiāls: nerūsējošais tērauds. Krāsa: grey (07). Persona..
2,36€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Nerūsējošā tērauda blašķe 237 ml.   Izmērs: 12,5x9,5x2 cm. Materiāls: nerūsējošais tērauds. Krāsa: grey (07). ..
2,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Blašķe 170 ml un komplektā nāk 2 gb. mazās glāzītes un mini trekteris.   Izmērs: 18,8x17x4,4 cm. Materiāls: nerūsēj..
7,24€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Tējas sietiņš piemērots krūzēm sērijas West Loop. Šī sietiņu ietilpība ir aptuveni 5-7 g. tējas. Viegli mazgājas.   Diame..
10,45€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dēlis siera griešanai ar 2 nerūsējošā tērauda piederumiem, iesaiņots papīra kastē un PVC čeholā.   Izmērs: 30x12.5x3 cm.  ..
11,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elegants trauks lapas formā. Ļoti praktisks trauks, kas noderēs katrā mājā. Jūs varat ievietot šķiņķi, augļus, saldumus un citus produk..
9,45€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dūmu detektors plastmasas apvalkā ar sarkanu darba gaismu. Komplektā ir 2 skrūves, kas nodrošina vieglu nostiprināšanu. Viena 9 voltu baterija..
6,35€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 47 (Kopā lapu - 4)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.