Izvēlne
Jūsu grozs

Birojam un skolai

6 krāsaino zīmuļu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Krāsaino zīmuļu komplekts kastītē ar lodziņu.   Cena ir atjaunota: 06/2021..
0,23€
A7 Piezīmju blociņi Gowe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņš ar noplēšamām 50 līmlapiņām no videi draudzīga materiāla. Papīrs ir izgatavots no zāles, kuru pēc izmanotašanas ir iespējams iestād..
1,42€
A7 Piezīmju lapiņu blociņi Groe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Blociņš ar noplēšamām līmlapiņām un dažādas krāsas indeksiem no videi draudzīga materiāla. Papīrs ir izgatavots no zāles, kuru pēc izmanotašanas ir ies..
1,69€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Dubultās spoles bezvadu lādētājs 1 ierīcei ar statīva un pildspalvu turētāja funkcionalitāti. Izeja: DC5V / 1.0 A. Savietojams ar jaunākajiem Android, iPh..
16,38€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Galda organizators-bezvadu lādētājs ar telefonu turētāju un Wireless mobilo telefonu lādētāju. 100cm garšs USB kabelis. Izeja: DC 5V / 1A. Savietojams ar ..
15,90€
Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu lādētājs ar LED displeju, kas rāda pulksteni. Lādētājam ir modinātāja un termometra funkcija. Bezvadu izeja: DC5V/1A. Ar šo lādētāju iespējams uzl..
18,58€
Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo) Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Blociņam ir 80 līniju lapas. Piezīmju blociņa vāks ir izgatavots no bambusa, uz vāka gumijas joslas ļauj uzglabāt dažāda veida sīkrīkus, piemēram, USB vai..
10,98€
CAMOLA. Eko lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Videi draudzīga lodīšu pildspalva ar klipsi.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: kviešu šķiedra, ABS plastmasa.   Cena ir atjaunota: 05..
0,13€
CARBIN. A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo) CARBIN. A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 blociņš ar cietajiem vākiem, 160 līniju lappusēm, gumijas grāmatzīmi, elastīgo gumijas aizdari un pildspalvas turētāju (pildspalva nav iekļauta)..
1,86€
CORIBE. Lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Gumijota lodīšu pildspalva ar klipsi.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: ABS plastmasa.   Cena ir atjaunota: 05/2021..
0,14€
Dāvanu komplekti Bassi ar apdruku (cena bez logo) Dāvanu komplekti Bassi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Komplekts sastāv no atslēgu piekariņa, dokumentu maciņa un lodīšu pildspalvas, kas ir iepakotas kartona kastē. Kastes krās..
9,39€
Ergonomisks peles paliktnis ar plaukstas balstu Ergonomisks peles paliktnis ar plaukstas balstu
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauts PVN. Ergonomisks peles paliktnis ar plaukstas balstu.   Biezums: 5 mm (pamatslānis) / 15–20 mm (plaukstas locītava). Cena ir atjaunota: 05/2021..
6,04€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 56 (Kopā lapu - 5)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.