Izvēlne
Jūsu grozs

Birojam un skolai

A7 Piezīmju blociņi Gowe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņš ar noplēšamām 50 līmlapiņām no videi draudzīga materiāla. Papīrs ir izgatavots no zāles, kuru pēc izmanotašanas ir iespējams iestād..
1,29€
A7 Piezīmju lapiņu blociņi Groe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Blociņš ar noplēšamām līmlapiņām un dažādas krāsas indeksiem no videi draudzīga materiāla. Papīrs ir izgatavots no zāles, kuru pēc izmanotašanas ir ies..
1,54€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Dubultās spoles bezvadu lādētājs 1 ierīcei ar statīva un pildspalvu turētāja funkcionalitāti. Izeja: DC5V / 1.0 A. Savietojams ar jaunākajiem Android, iPh..
14,89€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Galda organizators-bezvadu lādētājs ar telefonu turētāju un Wireless mobilo telefonu lādētāju. 100cm garšs USB kabelis. Izeja: DC 5V / 1A. Savietojams ar ..
14,45€
Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu lādētājs ar LED displeju, kas rāda pulksteni. Lādētājam ir modinātāja un termometra funkcija. Bezvadu izeja: DC5V/1A. Ar šo lādētāju iespējams uzl..
16,89€
Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo) Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Blociņam ir 80 līniju lapas. Piezīmju blociņa vāks ir izgatavots no bambusa, uz vāka gumijas joslas ļauj uzglabāt dažāda veida sīkrīkus, piemēram, USB vai..
9,98€
Dāvanu komplekti Bassi ar apdruku (cena bez logo) Dāvanu komplekti Bassi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Komplekts sastāv no atslēgu piekariņa, dokumentu maciņa un lodīšu pildspalvas, kas ir iepakotas kartona kastē. Kastes krās..
8,54€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Grāmatzīme.   Izmērs: 1.4x2.7 cm. Materiāls: metāls. Krāsa: sudraba.   Cena ir atjau..
0,49€
Grāmatzīmes Ebo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Grāmatzīme kvadrāta formā ir pilnībā izgatavota no metāla. Pateicoties kompaktajam izmēram, grāmatzīmi ir ļoti ērti izmantot.   Materiāls: metāls. ..
0,63€
Kalkulatori Calbi ar apdruku (cena bez logo) Kalkulatori Calbi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   12 ciparu kalkulators ar bambusa korpusu. Komplektā 1 šūnu baterija (LR1131).   Materiāls: bambuss.   Cena i..
8,45€
Piezīmju blociņi Ruzi ar apdruku (cena bez logo) Piezīmju blociņi Ruzi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņa lapas izgatavotas no FSC sertificēta papīra, vāks no ādas un pārstrādātas kokvilnas atgriezumiem. B6 piezīmju bl..
1,45€
Pildspalvas HILG ar apdruku (cena bez logo) Pildspalvas HILG ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”).Cenā nav iekļauts PVN.Lodīšu pildspalvas ar spilgtas krāsas marķieri augšpusē.Materiāls: plastmasaCena ir atjaunota: 03/2021..
0,63€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 19 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.