Izvēlne
Jūsu grozs

Birojam un skolai

Blociņš ar apdruku (cena bez logo) Blociņš ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņa un pildspalvas ar bambusa apdari komplekts. Piezīmju blociņa cietos vākus var pārvērst par telefona statīvu. Blociņam 80 līniju lap..
7,54€
A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 blociņš ar cietajiem vākiem, 192 rūtiņu lappusēm, grāmatzīmi un strukturētu vāku ar kabatu priekš lodīšu pildspalvas.Cena ir atjaunota: 05/2022..
5,45€
A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo) A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 blociņš ar cietajiem vākiem, 192 līniju lappusēm (80 g/m2), grāmatzīmi, elastīgo gumijas aizdari un cilpiņu pildspalvai.    Materiāls..
8,80€
Lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātiska lodīšu pildspalva ar 2 dekoratīviem riņķīšiem.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: metāls.  ..
0,65€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rakstāmpiederumu komplekts ar zelta apdari iepakots kastītē, kas izgatavota no eleganta melna samta. Komplektā ir lodīšu pildspalva un roller pildsp..
13,74€
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātiska lodīšu pildspalva.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: metāls.  ..
0,71€
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātiska lodīšu pildspalva.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: metāls.  ..
0,83€
Rakstāmgalda organizators ar kalendāru ar logo (cena bez logo) Rakstāmgalda organizators ar kalendāru ar logo (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Stilīgs rakstāmgalda organizators ar kalendāru, izgatavots no koka. Tas sastāv no 4 koka blokiem, kas parāda dienas, mēnešus un gadu. Organ..
9,59€
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Tintes krāsa: melna. Materiāls: plastmasa.   Cena ir atjaunota: 09/2021..
0,13€
Cenā ir logo personalizācija!  Cenā nav iekļauts PVN.   Sublimācijas peļu paliktnis.   Materiāls: poliesters.   Cena ir atjaunota: 07/2021..
2,94€
6 krāsaino zīmuļu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Krāsaino zīmuļu komplekts kastītē ar lodziņu.   Cena ir atjaunota: 06/2021..
0,28€
SLAM. Lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: plastmasa.   Cena ir atjaunota: 05/2021..
0,12€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 65 (Kopā lapu - 6)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.