Izvēlne
Jūsu grozs

Telefonu aksesuāri

Cenā iekļauta pilnkrāsu druka telefona bloķētājam un iepakojumam. Cenā nav iekļauts PVN.   Kameras bloķētāji paredzēti viedtālruņiem, datoriem un planšetdatoriem.    Komplekts: kameras bloķētājs + kartiņa 55 x 85 mm+ PVC maisiņš.   Izmērs: jebkād..
0,39€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Filcēts telefona un karšu maciņš.   Izmērs: 14x8,5x0,7cm. Materiāls: filcs Krāsa: grey (07). Persona..
0,24€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Telefona aksesuārs, pielīmējams pie viedtālruņa aizmugures un izmantojams gan kā karšu turētājs, gan kā telefona atbalsts. Skočs 3..
0,40€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elastīgs telefona aksesuārs ar RFID aizsardzību, pielīmējams pie viedtālruņa aizmugures un izmantojams kā kartes turētājs. &..
0,27€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Telefona aksesuārs, pielīmējams pie viedtālruņa aizmugures un izmantojams gan kā karšu turētājs, gan kā telefona atbalsts. Sk..
0,61€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mikrošķiedras tīrīšanas drāna. Tā ir ideāla telefonu, planšetdatoru, klēpjdatoru ekrānu vai saulesbriļļu tīrīšanai. Komplektā nāk caurs..
0,33€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mobilā tālruņa turētājs/siksna ar spēcīgu līmlenti. Darbojas arī kā mobilais statīvs.   ..
0,49€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Mobilā tālruņa turētājs.   Izmērs: Ø4x2,4 cm. Materiāls: plastmasa...
3,95€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Mobilā tālruņa turētājs.   Izmērs: Ø3x0,5 cm. Materiāls: plastmasa. Krāsa:&..
0,45€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mobilā tālruņa turētājs un austiņu organizators.   Rīgas noliktavā pieejami: Baltā krāsā 2250 gab. Melnā ..
0,54€
Mobilā tālruņa turētāji Trick ar logo
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauts PVN. Cenā iekļauta pilnkrāsu UV druka.   Daudzfunkciju tālruņa statīvs, turētājs un radio austiņuturētājs. Viegli piestiprināms ar līmlenti mobilās ierīces aizmugurē. Lieliski piemērots pašbilžu uzņemšanai, videoklipu skatīšanai. Reģistrēts dizains. Ietver..
0,84€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka ekrāna tīrītājam un iepakojumam. Cenā nav iekļauts PVN.   Cenas daudzumiem: 100 - 1.01 € + PVN 250 – 0.68 € + PVN 500 - 0.54 € + PVN   Telefona ekrāna tīrītājs iepakots caurspīdīgā maisiņā.   Cenas ir atjaunotas: 04..
0,54€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 13 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.