Izvēlne
Jūsu grozs

Kakla lentas

Kakla lenta Rita ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”).Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar karabīnu.   Materiāls: poliesters.    ..
0,36€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”).Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar karabīnu.   Materiāls: poliesters. Krāsa: navy zila.    ..
0,36€
Cenā iekļauta 1 krāsas druka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar satīna pārklājumu. Kakla lentai ir metāla karabīne un noņemama sprādze.   Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 40x2cm + 6x2cm.    Iespējamie kakla lentas i..
0,59€
Cenā iekļauta 1 krāsas druka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar satīna pārklājumu un metāla karabīni.    Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 45x2cm.    Iespējamie kakla lentas izmēri: 2cm, 2.5cm   C..
0,46€
Cenā iekļauta folijdruka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar metāla karabīni un noņemamu sprādzi.   Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 40x2cm + 6x2cm.    Iespējamie kakla lentas izmēri: 1cm, 1.5cm, 2.5cm  ..
1,04€
Cenā iekļauta folijdruka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar metāla karabīni.    Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 45x2cm.    Iespējamie kakla lentas izmēri: 1cm, 1.5cm, 2.5cm   Cenas ir atjaunotas..
0,94€
Cenā iekļauta 1 krāsas druka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Atstarojoša kakla lenta ar metāla karabīni un noņemamu sprādzi.   Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 40x2cm + 6x2cm.   Iespējamie kakla lentas izmēri: 1cm, 1...
0,50€
Cenā iekļauta 1 krāsas druka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Atstarojoša kakla lenta ar metāla karabīni.    Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 45x2cm.    Iespējamie kakla lentas izmēri: 1cm, 1.5cm, 2.5cm  ..
0,38€
Cenā iekļauta 1 krāsas druka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar atstarojošiem pavedieniem priekšpusē, metāla karabīni un noņemamu sprādzi.   Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 40x2cm + 6x2cm.    Iespējamie k..
0,50€
Cenā iekļauta 1 krāsas druka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar atstarojošiem pavedieniem priekšpusē un metāla karabīni.    Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 45x2cm.    Iespējamie kakla lentas izmēri:&..
0,40€
Cenā iekļauta 1 krāsas druka no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar zaigojošu slāni un metāla karabīni.    Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 45x2cm.    Iespējamie kakla lentas izmēri: 1cm, 1.5cm, 2.5cm &nbs..
0,81€
Cenā iekļauts austs 1 krāsas logo no vienas puses. Cenā nav iekļauts PVN.   Kakla lenta ar metāla karabīni un noņemamu sprādzi.    Materiāls: poliesters, metāls. Izmērs: 40x2cm + 6x2cm.    Iespējamie kakla lentas izmēri: 1cm, 1.5cm, ..
0,61€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 24 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.