Izvēlne
Jūsu grozs

Pulksteņi

Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-pulkstenis Boto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu lādētājs ar LED displeju, kas rāda pulksteni. Lādētājam ir modinātāja un termometra funkcija. Bezvadu izeja: DC5V/1A. Ar šo lādētāju iespējams uzl..
18,58€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka! Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Stāvvietas laika rādītājs automašīnām ar individuālu dizainu.   Izmērs: 8.4x11.3 cm.  Materiāls: kartons.   Cena ir atjaunota: 01/2020..
2,04€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka! Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Stāvvietas laika rādītājs automašīnām ar individuālu dizainu.   Izmērs: 10.9x14.9 cm.  Materiāls: kartons.   Cena ir atjaunota: 01/202..
0,87€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Smart pulkstenis ar OLED skārienekrānu un bluetooth pārraidi. Pulkstenis ziņo par tālruņa zvaniem un rakstiskām ziņām.&n..
12,42€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Bluetooth pulkstenis ar tālruņa funkciju.   Specifikācija: ..
20,67€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda pulkstenis globusa formā ar stikla pamatne. Baterija iekļauta.   Izmērs: 9x7x7 cm. Materiāls: stikla. ..
38,54€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Laika stacija ar pildspalvas turētāju. Parāda laiku, datumu un temperatūru, ir modinātāja funkcija. Pagrieziet priekšpusi, lai mainītu displej..
10,22€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pildspalvu turētājs kubiskā formā ar pulksteni, termometru un foto rāmi. 2 baterijas komplektā.   Izmērs: 8,5x8,5x8,5 cm.  ..
8,12€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pulkstenis - modinātājs ar LED laika un temparatūras displeju. Komplektā tīkla adapters.   Izmērs: 15x3,9x7 cm. Mat..
20,86€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pulkstenis - modinātājs ar LED laika un temparatūras displeju. Komplektā tīkla adapters. 3 AAA baterijas nav iekļautas.   Izm..
16,80€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bluetooth pulkstenis ar tālruņa funkciju.   Specifikācijas: • Bluetooth versija: 3.0 • Bluetooth zvans un SMS..
16,27€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Smart-aproce, kas izseko ne tikai jūsu fiziskās aktivitātes, bet arī miega fāzes. Pateicoties iebūvētajai baterijai, tā var palikt u..
13,60€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 22 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.