Izvēlne
Jūsu grozs

USB atmiņas kartes

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Kabatas izmēra 8GB USB atmiņas karte.   Izmērs: 60 x 30 x 2.9 mm.   Materiāls: plastmasa.    ..
5,27€
USB  16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Koka USB zibatmiņa (2.0) drošai un ērtai failu glabāšanai un transportēšanai.   Materiāls: koka.   Cena ir atjaunota: 03/2022..
3,60€
USB atmiņa PORTO 16 GB ar apdruku (cena bez logo) USB atmiņa PORTO 16 GB ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   PORTO atmiņas kartei korpuss izgatavots no dabīga korķa. Ietilpība 16 GB. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrums: 4,5 MB / s; lasīšanas ātrums: 12 M..
4,49€
USB Twist 16GB ar apdruku (cena bez logo) USB Twist 16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB 16GB korpuss ir pilnībā izgatavots no bambusa. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrums: 4,5 MB/s; lasīšanas ātrums: 12 MB/s.   Materiāls: ..
4,91€
USB Rorio 16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Neliela izmēra USB 16GB. Aprīkots ar praktisku stiprinājuma āķi. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrums: 4,5 MB/s; lasī&sc..
4,55€
USB Polero 16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mazs, plāns un ārkārtīgi elegants USB 16GB. Aprīkots ar praktisku atslēgu piekariņu. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrum..
4,55€
USB pildspalvas Riny 16GB ar apdruku (cena bez logo) USB pildspalvas Riny 16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Eleganta lodīšu pildspalva no alumīnija, kas aprīkota ar pārnēsājamu 16 GB USB 2.0 atmiņas karti zem vāciņa. USB standarti..
4,67€
USB Emmu 8GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   8GB USB zibatmiņa. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrums: 7 MB/s; lasīšanas ātrums: 17 MB/s.   Materiāli: metāls, plastmasa.   Cena i..
3,68€
USB Caipo 16GB ar apdruku (cena bez logo) USB Caipo 16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB 16GB ir ideāls priekšlikums ekoloģisko risinājumu entuziastiem. Korpuss ir pilnībā izgatavots no kartona. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrums..
4,87€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB ar ietilpību 1 GB līdz 32 GB ar akrila korpusu. Iepakojums: balta kartona kastīte.   Izmērs: 6x1.8x1 cm. Mate..
4,79€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB ar ietilpību līdz 32 GB. Pieejams 7 standarta krāsās vai jebkurā Pantone® krāsā, ja pasūtījums ir no 500 vienībām. Iepakots baltā karto..
4,79€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB ar ietilpību līdz 32 GB ar metāla korpusu. 4 vienā USB - USB, iOS / micro USB, C tipa USB un USB A. Pārvietojama mikroshēma. Iepakojums..
11,85€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 106 (Kopā lapu - 9)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.