Izvēlne
Jūsu grozs

Lādētāji, adapteri

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Power banka ar ietilpību 4000 mAh un skaļrunis ar Bluetooth pārraidi. Power bankai ir 3W, 2.1 EDR bluetooth pārraide līdz 10m. Tā jauda ir 4000 mAh, uzlādes..
20,27€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Power bank 8000 mAh. Izejas strāva DC5V/1A un DC5V/2A. Komplektā ir iekļauts mikro USB kabelis.   Materiāls: alumīnijs.   Cena ir atj..
11,98€
Mugursomas Bobby Hero Small ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas Bobby Hero Small ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bobby Hero līnija ir jaunās paaudzes pretzagšanas mugursomas. Galvenās funkcijas, piemēram, necaurlaidīga aizsardzība, slēptas rāvējslēdzēju aizdare..
69,42€
Mugursomas Bobby Hero ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas Bobby Hero ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bobby Hero līnija ir jaunās paaudzes pretzagšanas mugursomas. Galvenās funkcijas, piemēram, necaurlaidīga aizsardzība, slēptas rāvējslēdzēju aizdare..
77,87€
Mugursomas Bobby Soft ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas Bobby Soft ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bobby Soft somas pretaizdzīšanas dizains ar slēptām RFID aizsargātām kabatām, bez priekšējās piekļuves un slēptiem rāvējslēdzējiem tagad ir papildin..
59,78€
Mugursomas Bobby Sling ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas Bobby Sling ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Droša un ērta soma ar slēptiem rāvējslēdzējiem, bez piekļuves priekšā, ar RFID aizsargātu kabatu un griezumiem izturīgu materiālu, kā arī ar 3 punkt..
39,53€
Mugursomas Bobby Pro ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas Bobby Pro ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bobby Pro mugursomā ir regulējami iekšējie dalītāji, kas ļauj sadalīt mugursomas saturu daudzos dažādos veidos. Patentētā fid bloķēšanas sistēma uz ..
90,95€
USB zibatmiņa CAIRO 16 GB ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lādētājam FUERTE ir daudz funkcijas. Ir Power Delivery (PD) ātras uzlādes funkcija. Tam ir ātras uzlādes standarts, kas ļauj pārsūtīt lielu jaudu caur ..
64,07€
Lādētājs STAND 10 000 mAh ar apdruku (cena bez logo) Lādētājs STAND 10 000 mAh ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lādētājs STAND ar ļoti praktisku tālruņa statīva funkciju. Lādētājs ir aprīkots arī ar digitālo displeju, kas parāda pašreizējo akumulatora uzlādes..
40,25€
Mugursomas ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mugursoma veidota ar polsterētu 17 " klēpjdatora nodalījumu, lai aizsargātu ierīci, somai ir ratiņu siksna, sānu kabata un iestrādāta USB izeja. Mug..
59,88€
Mugursomas datoram ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas datoram ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   15,6 ” klēpjdatora mugursoma ar slēptiem rāvējslēdzējiem un slepenām kabatām, kas saglabās visas mantas drošas pārvietošanās laikā. Mugursomai ir at..
65,93€
Mugursomas datoram ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas datoram ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Moderna 15 " klēpjdatoru mugursoma, kas veidota ar vienu lielu galveno nodalījumu klēpjdatoram un vienu priekšējo nodalījumu. Inovatīvā brīvroku sis..
67,80€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 100 (Kopā lapu - 9)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.