Izvēlne
Jūsu grozs

Lietussargi

Price does not include VAT. Automatic windproof stick umbrella "Wand", with metal shaft, fibreglass ribs and metal tips with a rubber-coated crook handle and a polyester pongee canopy, closure with Velcro. COLOURS:  navy, black, red, light blue, orange, dark green, dark pink, light..
5,54€
Trimagic® Automātiskais mini lietussargs Mehānisms izturīgs pret vēju, automātiskā aizvēršana un atvēršana. Krāsā: melna. apm. 98 cm ø..
11,63€
Automātiskie lietussargi ar apdruku (cena bez logo) Automātiskie lietussargi ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   21” automātisks 3 sekciju lietussargs. Hromēta alumīnija vārpsta, vēja izturīga sistēma, stikla šķiedras ribas. Iepakots maisiņā un tūbiņu dāvanu ka..
16,85€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Kupola formas lietussargs: metāla vārpsta un ribas, plastmasas uzgaļi un augšdaļa, caurspīdīgs plastmasas rokturis ar gaisa burbuļa efe..
5,95€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks lietussargs ar dubulto apdari 2 krāsās, izliektu rokturi melnā krāsā. Lietussargs aiztaisās ar Velcro siksniņu.   ..
5,19€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   21 collu trīskāršs automātiskais lietussargs ar cinkotu tērauda vārpstu, melnās ribas ar 2 sekciju stikla un hroma metāliskiem uzgaļiem..
5,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks lietussargs ar 12 paneļiem, izliektu gumijas rokturi melnā krāsā. Lietussargam alumīnija rāmis.   Izmērs: Ø 1..
10,72€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks lietussargs, kas ir izturīgs pret vēju, rokturis ir izgatavots no mīksta materiāla. 8 ķīļi. Elastīgie stikla šķiedras spieķi, ..
8,98€
Lietussargi Gosha ar apdruku (cena bez logo) Lietussargi Gosha ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 27 collu manuāls, vēja izturīgs lietussargs ar stiklašķiedras vārpstu un ribām. Lietussargam taisns, melns ABS rokturis ar gumijotu apdari. Manuāla aizvēr..
6,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mehāniskais lietussargs ir izturīgs pret vēju, rokturis ir izgatavots no putu materiāla. 8 ķīļi.   Izmērs: Ø 132x77,5&nbs..
4,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks mini lietussargs. Vēja izturīgs.   Izmērs: Ø 100x29  cm.  Materiāls: poliesters. Krāsa: black, euroblue, grey,..
6,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Kupola formas lietussargs: metāla vārpsta un ribas, plastmasas uzgaļi un augšdaļa, balts izliekts rokturis. Lietussarga malai dekoratīv..
3,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 116 (Kopā lapu - 10)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.