Izvēlne
Jūsu grozs

Lietussargi

Lietussargi ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   23 collu lietussargs ar 1 poliestera paneli apdrukas laukumam. Atveras manuāli. Rokturis ar gumijas apdari.  ..
6,99€
Automātiskie lietussargi Tral ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks vēja izturīgs lietussargs, ar stikla šķiedras ribām un "soft-touch" pārklājumu plastmasas rokturi. Ribu garums apm. 60cm, diametrs apm. ..
7,89€
Automātiskie lietussargi Sual ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks vēja izturīgs lietussargs, ar stikla šķiedras ribām un plastmasas rokturi. Ribu garums apm. 60cm, diametrs apm. 103cm, garums apm. 87cm...
5,79€
Automātiskie lietussargi Mone ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Vēja izturīgs lietussargs, ar stikla šķiedras ribām un PP rokturi. Saliekams lietussargs 3 daļās ar automātisku atvēršanos. Lietussargs: ø990 x 290 ..
8,99€
Automātiskie lietussargi ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Biznesa klases automātisks lietussargs ar elastīgām stikla šķiedras ribām. Lietussargam automātiska atvēršanas/aizvēršanas poga.   Materiāls:..
10,74€
Automātiskie lietussargi ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Biznesa klases automātisks lietussargs ar stikla šķiedras vārpstu, ribām un gumijas pārklājuma rokturi.  ..
8,27€
Automātiskie lietussargi ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Automātisks lietussargs ar metāla vārpstu un koka rokturi.   Materiāls: 190T pongee poliesters.  ..
4,49€
Lietussargi Gosha ar apdruku (cena bez logo) Lietussargi Gosha ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 27 collu manuāls, vēja izturīgs lietussargs ar stiklašķiedras vārpstu un ribām. Lietussargam taisns, melns ABS rokturis ar gumijotu apdari. Manuāla aizvēr..
8,83€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   23 collu automātiskais lietussargs ar melnu metāla kātu un ribām. Melni plastmasas uzgaļi. Tais..
7,89€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka. Cenā nav iekļauts PVN.   Automātiskais lietussargs ar melnu metāla kātu, stiklaškiedras ribām un melniem plastmasas uzgaļiem. Lietussargam ir izliekts, gumijots rokturis. Lietussargs ir vēja izturīgs (windproof)   Izmērs: Ø102..
10,54€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka! Cenā nav iekļauts PVN.   XL automātiskais lietussargs ar melnu metāla kātu un ribām. Melni plastmasas uzgaļi. Taisns, melns rokturis.    Izmērs: Ø122x94 cm.  Materiāls: 190T pongee.  ..
9,89€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   27 collu automātiskais lietussargs ar melnu metāla kātu un ribām. Melni plastmasas uzgaļi. Taisns, melns rokturis. Manuāla aizvēršana. ..
7,89€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 60 (Kopā lapu - 5)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.