Izvēlne
Jūsu grozs

Plastmasas

Pildspalvas Tek ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Plastmasa pildspalva ar krāsainu daļu zem klipa. Pildspalvai zila tinte.   Materiāli: ABS. Cena ir atjaunota: 08/2022..
0,35€
Zīmols: Parker
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Tintes krāsa: melna. Materiāls: plastmasa.   Cena ir atjaunota: 09/2021..
0,13€
SLAM. Lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: plastmasa.   Cena ir atjaunota: 05/2021..
0,12€
CORIBE. Lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Gumijota lodīšu pildspalva ar klipsi.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: ABS plastmasa.   Cena ir atjaunota: 05/2021..
0,17€
Pildspalvas Smath ar apdruku ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Unikāla lodīšu pildspalva ar aizraujošu dimanta rakstu. Pildspalvai zila tinte.   Materiāli: ABS. Cena ir atjaunota: 07/2021..
0,48€
Pildspalvas One ar apdruku ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Unikāla lodīšu pildspalva ar metāla klipu un aizraujošu dimanta rakstu. Pildspalvai zila tinte.   Materiāli: ABS. Cena ir atjaunota: 07/2021..
0,59€
Pildspalvas POLS ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”).Cenā nav iekļauts PVN.Pildspalvas  izgatavotas no krāsaina pārstrādāta papīra, un saspraude un uzgaļi ir izgatavoti no pilnībā pārstrādātas  plastmasas. Automātiska lo..
0,32€
Pildspalvas HILG ar apdruku (cena bez logo) Pildspalvas HILG ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”).Cenā nav iekļauts PVN.Lodīšu pildspalvas ar spilgtas krāsas marķieri augšpusē.Materiāls: plastmasaCena ir atjaunota: 03/2021..
0,83€
Pildspalvas Mazz ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”).Cenā nav iekļauts PVN.Pildspalva, kas ļauj izlabot visas kļūdas, ir sapņu sīkrīks studentiem. Iepakots estētiskā papīra maciņā. Automātiska lodīšu pildspalva, zila tinte.Īpašā t..
1,61€
Pildspalvas Kado Sol ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Materiāls: plastmasa. Lodīte: zila, melna. Krāsa: melna, zila, brūn..
0,33€
Pildspalvas Kado ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Materiāls: plastmasa. Lodīte: zila, melna. Krāsa: melna, zila, brūn..
0,33€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Lodīšu pildspalva ar 2 dekoratīviem riņķīšiem.   Izmērs: ø1 ..
0,32€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 73 (Kopā lapu - 7)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.