Izvēlne
Jūsu grozs

Rakstāmgalda piederumi

Grāmatzīmes Ebo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Grāmatzīme kvadrāta formā ir pilnībā izgatavota no metāla. Pateicoties kompaktajam izmēram, grāmatzīmi ir ļoti ērti izmantot.   Materiāls: metāls. ..
0,69€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Galda organizators-bezvadu lādētājs ar telefonu turētāju un Wireless mobilo telefonu lādētāju. 100cm garšs USB kabelis. Izeja: DC 5V / 1A. Savietojams ar ..
15,90€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Dubultās spoles bezvadu lādētājs 1 ierīcei ar statīva un pildspalvu turētāja funkcionalitāti. Izeja: DC5V / 1.0 A. Savietojams ar jaunākajiem Android, iPh..
16,38€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Grāmatzīme.   Izmērs: 1.4x2.7 cm. Materiāls: metāls. Krāsa: sudraba.   Cena ir atjau..
0,54€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   5 rakstāmpiederumu komplekts kartona tūbiņā. Komplekts ietver 2 neasinātus zīmuļus, papīra lodīšu pildspalvu ar zilu tinti, koka asinām..
0,76€
Cenā nav iekļauts PVN.   Komplektā ietilpst divi lielākā formāta bloki un 8 nelieli piezīmju uzlīmju bloki dažādās krāsās. Kastei ir atsevišķa vieta katram blokam, lai piezīmju ..
2,96€
Cenā nav iekļauts PVN.   Liels plastmasas saspraude-grāmatzīme.   Izmērs: 0.2x6.5x14 cm. Materiāls: plastmasa. Krāsa: balta.    ..
0,50€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Līmlapiņu komplekts ar vietu rakstāmpiederumiem. Komplektā iekļautas baltas piezīmju lapiņas ar izmēru 7,5 x 7,5 cm (380 loksnes), neona krāsas l..
6,04€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs. Kredītkartes izmēra lineāls-lupa, kuru var ielikt makā un pēc nepieciešamības izvilkt, lai varēttu izlasī..
0,26€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Piezīmju lapiņas komplekts. Aptuventi 500 papīra lapiņas dažādās krāsās, 50 pašlīmējošās piezīmju lapiņas un 1..
3,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rakstāmpiederumu komplekts no 6 elementiem. Komplekts ietver kokvilnas penāli, bambusa lineālu, koka asinātāju, dzēšgumiju, zīmuli un lodī..
2,76€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rakstāmpiederumu komplekts no 6 elementiem. Ietver džutas un kokvilnas penāli, bambusa lineālu, koka asinātāju, dzēšgumiju, papīra zīmuli un l..
2,93€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 52 (Kopā lapu - 5)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.