Izvēlne
Jūsu grozs

Rakstāmgalda piederumi

Galda pulksteņi ar pildspalvas turētāju Nila ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bambusa pildspalvu turētājs ar digitālo kalendāru, modinātāju un termometru. Komplektā 2 baterijas.   Materiāls: bambuss...
11,45€
Galda organizators ar kalendāru ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Stilīgs galda organizators ar kalendāru, izgatavots no koka. Tas sastāv no 4 koka blokiem, kas parāda dienas, mēnešus un nedēļas dienu nosaukumus. Tam ir ..
9,99€
Rakstāmgalda organizators ar kalendāru ar logo (cena bez logo) Rakstāmgalda organizators ar kalendāru ar logo (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Stilīgs rakstāmgalda organizators ar kalendāru, izgatavots no koka. Tas sastāv no 4 koka blokiem, kas parāda dienas, mēnešus un gadu. Organ..
9,59€
Grāmatzīmes Ebo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Grāmatzīme kvadrāta formā ir pilnībā izgatavota no metāla. Pateicoties kompaktajam izmēram, grāmatzīmi ir ļoti ērti izmantot.   Materiāls: metāls. ..
0,83€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Galda organizators-bezvadu lādētājs ar telefonu turētāju un Wireless mobilo telefonu lādētāju. 100cm garšs USB kabelis. Izeja: DC 5V / 1A. Savietojams ar ..
19,07€
Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētājs-galda organizators Baivi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Dubultās spoles bezvadu lādētājs 1 ierīcei ar statīva un pildspalvu turētāja funkcionalitāti. Izeja: DC5V / 1.0 A. Savietojams ar jaunākajiem Android, iPh..
19,65€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Grāmatzīme.   Izmērs: 1.4x2.7 cm. Materiāls: metāls. Krāsa: sudraba.   Cena ir atjau..
0,65€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   5 rakstāmpiederumu komplekts kartona tūbiņā. Komplekts ietver 2 neasinātus zīmuļus, papīra lodīšu pildspalvu ar zilu tinti, koka asinām..
0,91€
Cenā nav iekļauts PVN.   Komplektā ietilpst divi lielākā formāta bloki un 8 nelieli piezīmju uzlīmju bloki dažādās krāsās. Kastei ir atsevišķa vieta katram blokam, lai piezīmju ..
3,55€
Cenā nav iekļauts PVN.   Liels plastmasas saspraude-grāmatzīme.   Izmērs: 0.2x6.5x14 cm. Materiāls: plastmasa. Krāsa: balta.    ..
0,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs. Kredītkartes izmēra lineāls-lupa, kuru var ielikt makā un pēc nepieciešamības izvilkt, lai varēttu izlasī..
0,32€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Piezīmju lapiņas komplekts. Aptuventi 500 papīra lapiņas dažādās krāsās, 50 pašlīmējošās piezīmju lapiņas un 1..
3,81€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 43 (Kopā lapu - 4)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.