Izvēlne
Jūsu grozs

Porcelāna

Cenā nav iekļauts PVN.    Cenā iekļauta pilnkrāsu druka.   Nevar mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā!!!   Balta krūze ar taisnu formu, kas piemērota pilnkrāsu drukai. Drukai piemēro sublimācijas tehniku.   Tilpums: 300 ml.   Augstums..
3,45€
Porcelāna krūzes 400ml Sofo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Porcelāna krūze 400ml ar vāku, kas novērš dzēriena izliešanu un atvieglo dzeršanu. Krūzei ir korķa dibens, k..
7,00€
Rīta kafijas vai tējas dzeršana no šīs krūzes būs kā lielisks dienas sākums, saspringtajam pirmssvētku laikam. Porcelāna krūze ar karoti un bambusa vāku, iepakota individuālā kastē. Tilpums 380 ml. Tā kā bambuss ir dabīgs materiāls, vienas preces krāsa var atšķirties. Iespējama druka uz krūzes vai g..
5,19€
Cenā nav iekļauts PVN. Balta porcelāna krūze ar izliektu osu. Tilpums: 320 ml. Materiāls: porcelāns. Krāsa: white...
2,70€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 150 ml. Augstums: 53 mm. Diametrs: 95 mm. Materiāls: karaļa porcelā..
4,57€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 160 ml. Augstums: 56 mm. Diametrs: 80 mm. Materiāls: karaļa porcelāns. ..
4,32€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 130 ml. Augstums: 82 mm Diametrs: 65x65 mm. Materiāls: karaļa porcelāns. ..
4,17€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 180 ml. Augstums: 59 mm. Diametrs: 90 mm. Materiāls: EU porcelāns. Krā..
3,56€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 80 ml. Augstums: 55 mm. Diametrs: 63 mm. Materiāls: EU porcelāns. Krās..
3,07€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 200 ml. Augstums: 67 mm Diametrs: 82 mm. Materiāls: porcelāns. Krāsa: ..
3,12€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 200 ml. Augstums: 52 mm. Diametrs: 99 mm. Materiāls: porcelāns. Krāsa:..
3,62€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ar apakštasi.   Tilpums: 180 ml. Augstums: 71 mm. Diametrs: 78 mm. Materiāls: porcelāns. Krāsa:..
3,45€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 76 (Kopā lapu - 7)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.