Izvēlne
Jūsu grozs

Trauki

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Nerūsējošā tērauda pusdienu kaste ar bambusa vāku un 2 galda piederumiem. Kastītei elastīga poliestera lente. Tilpums 600ml.   Materiāls: ner..
8,75€
Pusdienu trauki Ulli ar apdruku (cena bez logo) Pusdienu trauki Ulli ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pārtikas traukā ir divi nodalījumi, lielāks un mazāks. Turklāt tas ir aprīkots ar nazi un dakšiņu, kas ne tikai ietaupa vietu, bet arī nodrošina gal..
4,39€
Pusdienu trauki Bribi ar apdruku (cena bez logo) Pusdienu trauki Bribi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Trauks sastāv no diviem nodalījumiem, no kuriem viens ir lielāks un otrs mazāks. Turklāt tas ir aprīkots ar karoti, dakšiņu un irbulīšiem, kas ne ti..
7,03€
Stikla ūdens pudeles 500ml Utach ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Ūdens pudele 500 ml ar skrūvējamu vāciņu, ar neoprēna stilu, džutas apvalkā. Ērtākai pārnēsāšanai pie pudeles ir cilpiņa. Nav piemērota gāzētiem dzērienie..
2,19€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Koka bļoda, kurā var pasniegt Līgo cienastu. Izmērs: Ø 220x40mm. Oša koka bļoda iepakota kartona kastītē. Uz bļodas gravējums. Par papildus samaksu iespējama druka uz kaste..
23,60€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Bambusa krūze, krūze, kura uztur siltumu ar dubultajm nerūsējošā tērauda sieniņām, kas uztur ilgāk dzērienu siltu. Krūzes tilpums: 300 ml. Iespējams individuāls gravējums u..
13,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Videi draudzīga pusdienu kaste, kas izgatavota no 50% kviešu salmu šķiedrām un 50% PP plas..
5,49€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Tējas pagatavošanas glāze. Dubultās augstas kvalitātes borsilikāta stikla sieniņas, pasargās no saplīšanas, siltumu nodrošina bambusa vāks glāzei. Iekšā tējas sietiņš. Tilpums 420ml, izmēri: Ø7 x 23 cm..
15,09€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.