Izvēlne
Jūsu grozs

Tehnoloģijas

Pašbildes apgaismojums ar apdruku (cena bez logo) Pašbildes apgaismojums ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Pārnēsājams ABS materiāla pašbildes apgaismojums ar 28 gaismas diodēm. Baltā gaisma ir regulējama 3 dažādos spilgtuma līmeņos, lai nodrošinātu nevainojamu..
1,89€
LED lampa 26 cm ar apdruku (cena bez logo) LED lampa 26 cm ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 26 cm diametra LED gredzena lampa ar statīvu un tālruņa turētāju. Apaļā gaisma vienmērīgi izgaismos jūsu seju vai objektu bez ēnām. Komplektā ir vadu slēģ..
12,95€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Power bank 8000 mAh. Izejas strāva DC5V/1A un DC5V/2A. Komplektā ir iekļauts mikro USB kabelis.   Materiāls: alumīnijs.   Cena ir atj..
9,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Augstas kvalitātes IPX8 līmeņa ūdensizturīgs maisiņš, kas ļauj saglabāt tālruni 100% drošībā ūdens aktivitāšu, pludmales un baseina apmeklējumu laikā vai li..
12,09€
HODE. Viedierīču kameras aizsargs ar apdruku (cena bez logo) HODE. Viedierīču kameras aizsargs ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Viedierīču kameras aizsargs ar bīdāmu vāku un uzlīmi aizmugurē, piemērots viedtālrunim, planšetdatoram un klēpjdatoram.   Materiāls: plastma..
0,17€
USB zibatmiņa CAIRO 16 GB ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lādētājam FUERTE ir daudz funkcijas. Ir Power Delivery (PD) ātras uzlādes funkcija. Tam ir ātras uzlādes standarts, kas ļauj pārsūtīt lielu jaudu caur ..
53,39€
Lādētājs STAND 10 000 mAh ar apdruku (cena bez logo) Lādētājs STAND 10 000 mAh ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lādētājs STAND ar ļoti praktisku tālruņa statīva funkciju. Lādētājs ir aprīkots arī ar digitālo displeju, kas parāda pašreizējo akumulatora uzlādes..
33,54€
LED lukturi Attro ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Alumīnija lukturītis ar 9 baltām LED diodēm. Iekļautas 3 AAA baterijas.   Materiāls: alumīnijs.   Cena ir atjaunota: 07/2021..
1,79€
Bezvadu skaļruņi Boia ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu skaļruņi Boia ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Skaļrunis 10W ir izgatavots no izturīga, ūdensizturīga auduma, un apakšdaļa ir izgatavota no organiskā korķa. Skaļrunis nodrošina pārsteidzošu skaņas un b..
32,98€
Bezvadu skaļruņi Less ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu skaļruņi Less ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 5W bezvadu skaļrunis indukcijas bāzē. Šis augstākās klases skaļrunis ir aprīkots ar lādēšanas korpusu, lai atkārtoti uzlādētu skaļruni. IPX 6 ūdensizturīg..
33,50€
Saules uzlādes power bank 2.200 mAh Nitos ar apdruku (cena bez logo) Saules uzlādes power bank 2.200 mAh Nitos ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Kompakta saules enerģijas power banka ar cietu alumīnija gredzenu.To var vienkārši atvērt un piestiprināt pie jebkura loga, lai uzņemtu saules enerģiju.Ja..
29,65€
Bezvadu lādētāji 8.000 mAh 5W Eria ar apdruku (cena bez logo) Bezvadu lādētāji 8.000 mAh 5W Eria ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bezvadu jaudas banka ir veidota no grezna alumīnija un ABS ar augstākās klases mīksto apdari. Powerbank atbalsta uzlādi izmantojot USB, gan bezvadu 5W. Sa..
28,55€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 223 (Kopā lapu - 19)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.