Izvēlne
Jūsu grozs

Tehnoloģijas

Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   +ID viedkaršu lasītājs USB Blister, balta krāsa    Izmērs: 57x12,5x7,7 mm Svars: 5g   Kompaktākā un vieglākā ID1 formāta viedkaršu lasītājs, LED i..
13,52€
10W bezvadu uzlādes platformas ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bezvadu 10W ātrās uzlādes platformas.   Apakšā esošie gaisa caurumi nodrošina ierīces atvēsināšanu lādēšanas ..
14,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   3 portu USB 2.0 sadalītājs - spinners ar uzlādēšanas kabeli.   Izmērs: 8,9x8,9x1,3 cm. Materiāls: ABS. Kr..
4,66€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   4 portu USB 2.0 sadalītājs. Kabeļa garums ir 14 cm.   Izmērs: Ø5x1,8 cm. Materiāls: ABS. Krāsa: lime, black, orange, roy..
3,16€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   4 portu USB sadalītājs.   Izmērs: 5x4.1x1 cm. Materiāls: ABS. Krāsa: yellow, red, orange, black, royal blue, white. ..
2,21€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Cena pēc pieprasījuma.   Power bank. Jauda 4000 mAh, USB kabelis, lādēšanas indikators.   Izmērs..
9,85€
5W bezvadu uzlādes platformas ar apdruku (cena bez logo) 5W bezvadu uzlādes platformas ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Apaļa 5W bezvadu uzlādes platforma.   Bezvadu lādētājs ar silikona gredzenu, kas neļauj tālrunim bīdīties.  ..
3,70€
6in1 USB kabeļi Tico ar apdruku (cena bez logo) 6in1 USB kabeļi Tico ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB uzlādes kabelis piedāvā sešas funkcijas vienā produktā. Tam ir divas ieejas: USB-A un USB-C un trīs izejas: micro USB,..
5,38€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A4 mape ar power bank 5000 mAh.   • pildspalvas turētājs • kabatiņa mobilajam telefonam ..
40,88€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Kompaktais, daudzpusīgais adapteris var darīt visu, ko vēlaties, visu uzreiz. Kamēr adapteris n..
20,30€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   4.0 Bluetooth atslēgu meklētājs, kas izgatavots no izturīga ABS materiāla. Nepieciešama bezmaksas lietotne (iSearching), kas pieejama gan iOS,..
4,61€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Noderīga ierīce, kas palīdzēs atrast pazaudētas lietas. Ierīce jāsavieno ar Bluetooth, izmantojot telefonu un ierīce palīdzēs atra..
6,91€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 223 (Kopā lapu - 19)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.