Izvēlne
Jūsu grozs

Eco preces

Pildspalvas Aper ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.     Lodīšu pildspalva izgatavota no otrreizēji pārstrādāta papīra un krāsainas plastmasas.   Materiāls: papīrs, plastmasa..
0,15€
Iepirkumu somas Srios ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Krāsaina džutas iepirkumu soma ar vidēja izmēra kokvilnas rokturiem.Materiāls: džuta, kokvilna. Svars: 240 gr/m²...
2,99€
Mugursomas ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Moderna mugursoma no izturīga pārstrādāta poliestera. Galvenais nodalījums tiek aizvērts, sarullējot un nostiprinot kā somu. Somai kabatas ar rāvējs..
17,98€
USB  16GB ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Koka USB zibatmiņa (2.0) drošai un ērtai failu glabāšanai un transportēšanai.   Materiāls: koka.   Cena ir atjaunota: 03/2022..
3,60€
Dzeramo glāžu komplekti ar apdruku (cena bez logo) Dzeramo glāžu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Divu dzeramo glāžu komplekts, kas izgatavots no pārstrādātām vīna pudelēm. Šis unikālais dizains saglabā oriģinālās vīna pudeles izskatu, radot ka..
11,99€
Filca mugursomas ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Izturīga, praktiska mugursoma, kas izgatavota no izturīga RPET filca. Somai ir plašs galvenais nodalījums un praktiskas sānu kabatas, kā arī regulējamas u..
11,98€
Filca dokumentu somas ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Plecu/dokumentu soma no 3 mm bieza filca, ar plašu galveno nodalījumu, 2 magnētiskām spiedpogām un regulējamu plecu siksnu.   Materiāls: filcs. ..
7,74€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Galda piederumu komplekts koka korpusā, tam ir 5 funkcijas, un tajā ietilpst dakšiņa, karote, konservu nazis, vīna nazis un nazis.   Mat..
5,34€
Filca iepirkumu somas Felto ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Filca iepirkumu soma ar gariem rokturiem. Tilpums 20l.   Materiāls: RPET filcs. Cena ir atjaunota: 03/2022..
4,78€
Ūdens pudeles 650ml ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Videi draudzīga, viegla ūdens pudele. Šī pudele ir izgatavota no 98% cukurniedru biomasas atkritumiem. Skrūvējamais vāciņš ir izgatavots no dabīgā P..
8,83€
4 Sniegpārsliņu formas paliktņu komplekts ar apdruku (cena bez logo) 4 Sniegpārsliņu formas paliktņu komplekts ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Sniegpārsliņu formas paliktņu (4gab.) komplekts. Kraftpapīra kastē. Kaste: 105 x 105 x 20 mm.   Materiāli: saplāksnis.  ..
2,03€
Bambusa tējas kastes ar apdruku (cena bez logo) Bambusa tējas kastes ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bambusa tējas kaste ar caurspīdīgu stikla vāku. Kastei 6 vienādi sadalīti nodalījumi, kuros var ievietot līdz 36 tējas maisiņiem. Stiklam abās pus..
23,98€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 89 (Kopā lapu - 8)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.