Izvēlne
Jūsu grozs

Eco preces

Mazgājams papīra maisiņš ar apdruku (cena bez logo) Mazgājams papīra maisiņš ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Mazgājams papīra maisiņš.   Materiāls: mazgājams papīrs. Cena ir atjaunota: 07/2021..
6,58€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Nerūsējošā tērauda pusdienu kaste ar bambusa vāku un 2 galda piederumiem. Kastītei elastīga poliestera lente. Tilpums 600ml.   Materiāls: ner..
8,75€
Mugursomas Chawi ar apdruku (cena bez logo) Mugursomas Chawi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   No kraftpapīra izgatavotā mugursoma pārsteidz ar vienkāršu formu un dabisko dizainu. Plašajam somas nodalījumam ir rāvējslēdzējs un divas atvērtas k..
16,45€
Pusdienu trauki Ulli ar apdruku (cena bez logo) Pusdienu trauki Ulli ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pārtikas traukā ir divi nodalījumi, lielāks un mazāks. Turklāt tas ir aprīkots ar nazi un dakšiņu, kas ne tikai ietaupa vietu, bet arī nodrošina gal..
4,39€
Pusdienu trauki Bribi ar apdruku (cena bez logo) Pusdienu trauki Bribi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Trauks sastāv no diviem nodalījumiem, no kuriem viens ir lielāks un otrs mazāks. Turklāt tas ir aprīkots ar karoti, dakšiņu un irbulīšiem, kas ne ti..
7,03€
Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo) Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Blociņam ir 80 līniju lapas. Piezīmju blociņa vāks ir izgatavots no bambusa, uz vāka gumijas joslas ļauj uzglabāt dažāda veida sīkrīkus, piemēram, USB vai..
10,98€
Bezvadu skaļruņi Frove ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Skaļrunis ir izgatavots no bambusa un silikona - abi šie materiāli labi saplūst viens ar otru. Skaļrunis ir aprīkots ar daudzkrāsainu gaismu. Mūziku var a..
9,67€
USB Twist 16GB ar apdruku (cena bez logo) USB Twist 16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB 16GB korpuss ir pilnībā izgatavots no bambusa. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrums: 4,5 MB/s; lasīšanas ātrums: 12 MB/s.   Materiāls: ..
4,09€
USB Caipo 16GB ar apdruku (cena bez logo) USB Caipo 16GB ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   USB 16GB ir ideāls priekšlikums ekoloģisko risinājumu entuziastiem. Korpuss ir pilnībā izgatavots no kartona. USB standarts: 2.0; rakstīšanas ātrums..
4,06€
Rakstāmpiederumu komplekti Bamboo ar apdruku (cena bez logo) Rakstāmpiederumu komplekti Bamboo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rakstīšanas komplekts sastāv no pildspalvas un automātiskā zīmuļa, kas iesaiņots brūnā, videi draudzīgā kartona kastē. Gan pildspalvas, gan zīmuļa k..
1,09€
Piezīmju blociņi Ruzi ar apdruku (cena bez logo) Piezīmju blociņi Ruzi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņa lapas izgatavotas no FSC sertificēta papīra, vāks no ādas un pārstrādātas kokvilnas atgriezumiem. B6 piezīmju blociņam ir  80 ..
1,60€
A7 Piezīmju lapiņu blociņi Groe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Blociņš ar noplēšamām līmlapiņām un dažādas krāsas indeksiem no videi draudzīga materiāla. Papīrs ir izgatavots no zāles, kuru pēc izmanotašanas ir ..
1,69€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 76 (Kopā lapu - 7)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.