Izvēlne
Jūsu grozs

Eco un kartona

Rākstāmpiederumu komplekti Oin ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rākstāmpiederumu komplekts (lodīšu pildspalva un mehānisks zīmulis) koka kastītē.Materiāls: koks, metāls. Lodīte: melna...
8,98€
Pildspalvas Labe ar apdruku ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bambusa lodīšu pildspalva ar matētu metāla apdari. Pildspalvai ir grozāms mehānisms un metāla klipsis. Zilā tinte.Materiāli: bambuss, metāls...
0,59€
Pildspalvas Aira ar apdruku ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bambusa lodīšu pildspalva ar metāla elementiem. Zilā tinte. Materiāli: bambuss, metāls...
0,63€
Pildspalvas Ori ar apdruku ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Bambusa roller pildspalva ar nerūsējošā tērauda elementiem. Zila gēla tinte. Bambuss ir dabisks produkts, katrai precei var būt nelielas krāsas un izmēra ..
0,69€
Pildspalvas Oti ar apdruku ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Lodīšu pildspalva no pārstrādāta piena iepakojuma korpusa (70% pārstrādāta piena kastīte un 30% pārstrādāta papīra) un PLA daļām (100% bioloģiski noārdāmā..
0,25€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.     Lodīšu pildspalva izgatavota no otrreizēji pārstrādāta papīra un krāsainas plastmasas.   Materiāls: papīrs, plastmasa..
0,15€
CAMOLA. Eko lodīšu pildspalva ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Videi draudzīga lodīšu pildspalva ar klipsi.   Tintes krāsa: zila. Materiāls: kviešu šķiedra, ABS plastmasa.   Cena ir atjaunota: 05..
0,16€
Rakstāmpiederumu komplekti Bamboo ar apdruku (cena bez logo) Rakstāmpiederumu komplekti Bamboo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rakstīšanas komplekts sastāv no pildspalvas un automātiskā zīmuļa, kas iesaiņots brūnā, videi draudzīgā kartona kastē. Gan pildspalvas, gan zīmuļa k..
1,31€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva ar touch funkciju.   Izmērs: 140.3x11.3 mm. Materiāls: koks. Krāsa:&nb..
3,29€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Lodīšu pildspalva ar 2 dekoratīviem riņķīšiem.   Izmērs: ø1 ..
0,32€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Lodīšu pildspalva.   Izmērs: ø0,9 x 14,6 cm. Materiā..
0,22€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Izmērs: 13.5 x ø 1cm. Materiāls: bambusa. Lodīte: zil..
0,32€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.