Izvēlne
Jūsu grozs

Materiāli pasākumiem un reklāmas suvenīri

Cenā ar sublimācijas druku pēc Jūsu dizaina! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mikrošķiedras briļļu lupatiņas.   Izmērs: 18x15 cm. Materiāls: Poliesteris / akrils.   ..
0,95€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Stāvvietas laika rādītājs automašīnām.   Izmērs: 15,5x12x0,6 cm.  Materiāls: plastmasa.   ..
0,89€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Frisbija disks (lidojošais šķīvītis) 21cm.   Izmērs: Ø 21x2.7 cm.  Materiāls: plastmasa. Krāsa: ..
0,87€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Universālas saulesbrilles Schwarzwolf ar maināmām lēcām. Lēcas: dūmakainas, skaidras, REVO zilas (ūdens sporta veidam), REVO zaļas (braukša..
21,40€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Digitālais alkometrs ar LCD displeju un siksniņu. Baterijas tips: 2 x AAA (nav iekļauts).   Izmērs: 3.5x9.5x1.5&n..
8,10€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Saulesbrilles ar UV400 sertificētām lēcām un koka rāmi.   Izmērs: 14,5 x 15 x..
1,20€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Elektroniskā šķiltava.  Atkārtoti uzpildāmas, ar regulējamu liesmu.   Izmērs:..
0,43€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Izsmidzināms antibakteriālis līdzeklis, tilpums 12 ml.   Izmērs: Ø1,5x14 cm. Materiāls: plastmasa. Krāsa:&..
0,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Mobilā tālruņa turētājs.   Izmērs: Ø4x2,4 cm. Materiāls: plastmasa...
4,35€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka telefona bloķētājam un iepakojumam. Cenā nav iekļauts PVN.   Kameras bloķētāji paredzēti viedtālruņiem, datoriem un planšetdatoriem.    Komplekts: kameras bloķētājs + kartiņa 55 x 85 mm+ PVC maisiņš.   Izmērs: jebkād..
0,43€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Mūsdienīga un stilīga cepure ar pagarinātu augšdaļu. Cepurei iespējams nodrukāt atstarojošus elementus un LV karogu.    P..
3,29€
Cenā iekļauta pilnkrāsu druka! Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Stāvvietas laika rādītājs automašīnām ar individuālu dizainu.   Izmērs: 8.4x11.3 cm.  Materiāls: kartons.   Cena ir atjaunota: 01/2020..
2,04€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 129 (Kopā lapu - 11)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.