Izvēlne
Jūsu grozs

Spēles

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Frisbija disks (lidojošais šķīvītis) 21cm.   Izmērs: Ø 21x2.7 cm.  Materiāls: plastmasa. Krāsa: ..
0,87€
GALDA SPĒLE “MAFIJA”
-10 %
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Kurš spēlē negodīgi? Kuram jāievieš kārtība? Uzziniet, kurš vislabāk prot iejusties dažādās lomās! Spēle „Mafija”, izgatavota pēc individuāla dizaina. Komplektā spēļu kārtis un pamācība. Spēle iepakota metā..
14,84€ 16,45€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Cenā nav iekļauts PVN.   Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 36 mēnešiem.   Kreatīva spēle.   PlayMais stimulē radošumu un palīdz bērnu mazajiem pirkstiem veidot pasakainas lietas. Līme nav nepieciešam..
9,89€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Cenā nav iekļauts PVN.   Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 36 mēnešiem.   Kreatīva spēle, kas sniedz iespēju radošā veidā iemacīties skaitļus.   PlayMais stimulē radošumu un palīdz bērnu mazajiem pirksti..
12,60€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Cenā nav iekļauts PVN.   Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 36 mēnešiem.   Kreatīva spēle.    PlayMais stimulē radošumu un palīdz bērnu mazajiem pirkstiem veidot pasakainas lietas. Līme nav nepiecieš..
12,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Cenā nav iekļauts PVN.   Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 36 mēnešiem.   Kreatīva spēle.    PlayMais stimulē radošumu un palīdz bērnu mazajiem pirkstiem veidot pasakainas lietas. Līme nav nepie..
7,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Cenā nav iekļauts PVN.   Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 36 mēnešiem.   Kreatīva spēle.    PlayMais stimulē radošumu un palīdz bērnu mazajiem pirkstiem veidot pasakainas lietas. Līme nav nepie..
6,04€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Cenā nav iekļauts PVN.   Galda spēļu komplekts - šahs, dambrete, nardi.   Materiāls: koks.   Cena ir atjaunota: 11/2019..
31,85€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Cenā nav iekļauts PVN.   Galda spēļu komplekts - šahs, dambrete, nardi.   Izmērs: 29x14,5x5 cm. Materiāls: koks.   Cena ir atjaunota: 11/2019..
11,98€
Cenā nav iekļauts PVN.   Galda spēle Domino.   Izmērs: 15x5x3 cm. Materiāls: koks.    ..
1,08€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   3 metru gara lecamaukla. Lecamaukla mēra palecienu skaitu un sadedzinātās kalorijas. Baterijas ir iekļautas komplektācijā.  ..
3,29€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Frisbija disks (lidojošais šķīvītis) 23 cm.   Izmērs: Ø 23x2.2 cm.  Materiāls: plastmasa. Krāsa: ..
0,87€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 48 (Kopā lapu - 4)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.