Izvēlne
Jūsu grozs

Termokrūzes

Termokrūzes 300ml Elite ar apdruku (cena bez logo) Termokrūzes 300ml Elite ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Termo krūze 300ml ar vakuuma izolāciju un dubultsienu nerūsējošo tēraudu. Iekšējā siena ir pārklāta ar varu, lai nodrošinātu maksimālu vadītspēju, lai dzē..
12,08€
Termokrūzes 450ml Moto ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dubultsienu termokrūze, kas uztur dzērienu siltu līdz 5h vai aukstu līdz 15h. Krūzei vāks ir aizslēdzams, tādējādi novērš jebkādu noplūdes vai izlie..
10,99€
Termokrūzes 300ml Risy ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dubultsienu termokrūze, kas uztur dzērienu siltu līdz 5h vai aukstu līdz 15h. Krūzei vāks ir aizslēdzams, tādējādi novērš jebkādu noplūdes vai izlie..
9,39€
Termokrūzes 300ml Moza ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Moderna termokrūze no nerūsējoša tērauda. Reģistrēts dizains®.   Materiāls: polipropilēns, nerūsējošs tērauds. Tilpums: 300ml.   Cen..
7,58€
Termokrūzes 300ml Mito ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Eleganta, vienkārša dizaina termokrūze.   Materiāls: polipropilēns, nerūsējošs tērauds. Tilpums: 300ml.   Cena ir atjaunota: 07/2021..
5,49€
Krūzes 380ml Alpa ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ir ideāli piemērota iecienītā dzēriena transportēšanai. Izgatavota no augu materiāla, tāpēc ne tikai stilīga, bet arī laba planētai. Jūsu ērtī..
6,37€
Krūzes 300ml Crok ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dubultsienu krūze ar plastmasas iekšpusi un unikālu korķa detaļu. Saglabā jūsu dzērienus karstu līdz 3h un aukstu līdz 6h.   Materiāls: poli..
8,46€
Termokrūzes 450ml Nacho ar apdruku (cena bez logo) Termokrūzes 450ml Nacho ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Termiskā pudele ar elegantu dizainu. Pateicoties vakuumam starp sienām, tas uztur temperatūru apmēram 13h. Izgatavots no nerūsējo..
9,67€
Termokrūzes 300ml Iddy ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Krūze ir izgatavota no nerūsējošā tērauda. Tai ir ļoti ērta plastmasas aizdare ar klikšķa sistēmu, kas nodro&scaron..
9,30€
Termokrūzes 500ml Valla ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Termokrūze ar modernu korķa dizainu, kas ir izturīga pret sānslīdi. Termo krūzei ir nerūsējošā tērauda dubultsienu vakuuma konstrukcija ar vara..
15,38€
Termokrūzes 420ml Qwer ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Termo krūzei ir nerūsējošā tērauda dubultsienu vakuuma konstrukcija ar vara izolāciju, kas uzturēs dzērienus karstus visma..
9,78€
Leak proof termokrūzes 500ml Piita ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Termo krūze ir ideāli piemērota ceļojumiem un tā der lielākajai daļai glāžu turētāju. Termo krūzei ir leak proof funkcija, kas pa..
13,74€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 66 (Kopā lapu - 6)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.