Izvēlne
Jūsu grozs

Mājai un virtuvei

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Šūpuļkrēsla sēdvietas platība 130x127cm, kopējais garums 137cm. Koka garums 112cm. Spilveni 2 gab. (izmērs:40x40cm) iekļauti komplektā. Maksimālais svars ..
43,98€
Šūpuļtīkli ar apdruku (cena bez logo) Šūpuļtīkli ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Šūpuļtīkls ir izgatavots no izturīga poliestera. Komplektā ir 2 biezas virves šūpuļtīkla pakarināšanai un 2 metāla stiprināmie āķi. Šūpuļtīkla izmērs vien..
14,73€
Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņu komplekti ar apdruku (cena bez logo) Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 3 RPET tīkliņu maisiņu komplekts RPET maisiņā. Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņi kā alternatīva plastmasas maisiņiem. Auklas aizdare. Veļas ma..
2,60€
Vīna un siera nažu piederumu komplekts Feze ar apdruku (cena bez logo) Vīna un siera nažu piederumu komplekts Feze ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Šajā komplektā ietilpst siera naži un pudeļu attaisāmais un aizbāznis.   Materiāli: nerūsējošais tērauds, koks. Cena ir atjaunota: 07/2021..
12,97€
Vīna piederumu komplekts Oble ar apdruku (cena bez logo) Vīna piederumu komplekts Oble ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Vīna piederumu komplekts bambusa kastē ar sviras korķviļķi, rezerves oglekļa tērauda spirāli, nerūsējošā tērauda vīna gredzenu, metāla pudeles aizbāzni, m..
34,60€
Vīna piederumu komplekts Plasu ar apdruku (cena bez logo) Vīna piederumu komplekts Plasu ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Vīna piederumu komplekts bambusa kastē ar vīna termometru no stikla, nerūsējošā tērauda vīna gredzenu, metāla pudeles aizbāzni, metāla sprauslu un viesmīļ..
14,62€
Mazgājams papīra maisiņš ar apdruku (cena bez logo) Mazgājams papīra maisiņš ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Mazgājams papīra maisiņš.   Materiāls: mazgājams papīrs. Cena ir atjaunota: 07/2021..
6,58€
Piknika pledi Epe ar apdruku (cena bez logo) Piknika pledi Epe ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piknika pleds.   Materiāls: poliesteris, polietilēna vinilacetāts.   Cena ir atjaunota: 07/2021..
13,18€
Priekšauti Uxe ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Priekšauts ar viena izmēra dizainu, tam ir regulējamas siksnas pie kakla un sānos. Liela kabata ir noderīga piezīmju un piederumu glabāšanai. Iepako..
17,00€
Elektriskie piparu&sāls dzirnavu komplekti ar apdruku (cena bez logo) Elektriskie piparu&sāls dzirnavu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elektriskais piparu&sāls dzirnaviņu komplekts ar gumijas apdari. Regulējamas keramikas dzirnavas, ir gaismas funkcija. Komplekts iepakots magnēt..
19,13€
Stikla tējkannas Minir ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Borsilikāta stikla tējkanna ar nerūsējošā tērauda sietiņu un bambusa vāku. Bambuss ir dabīgs produkts, var būt nelielas krāsu variācijas.   T..
8,49€
Pledi Goven ar apdruku (cena bez logo) Pledi Goven ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pleds ar klasisku skujiņu rakstu, piešķirot tam mūsdienīgu pieskaņu. Pledam dekoratīva lenta ar kartiņu.   Materiāl..
20,45€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.