Izvēlne
Jūsu grozs

Mājai un virtuvei

4 Sniegpārsliņu formas paliktņu komplekts ar apdruku (cena bez logo) 4 Sniegpārsliņu formas paliktņu komplekts ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Sniegpārsliņu formas paliktņu (4gab.) komplekts. Kraftpapīra kastē. Kaste: 105 x 105 x 20 mm.   Materiāli: saplāksnis.  ..
1,69€
Sarkanvīna glāžu komplekti ar apdruku (cena bez logo) Sarkanvīna glāžu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Moderns 4 sarkanvīna glāžu komplekts ar ietilpību 650 ml.   Materiāli: stikls.  ..
29,99€
Bambusa tējas kastes ar apdruku (cena bez logo) Bambusa tējas kastes ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bambusa tējas kaste ar caurspīdīgu stikla vāku. Kastei 6 vienādi sadalīti nodalījumi, kuros var ievietot līdz 36 tējas maisiņiem. Stiklam abās pus..
19,98€
Pledi Tivy ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Īpaši mīksts mohērs pleds, aptīts ar lentīti. Bārkstis garums: 10 cm katrā pusē. Lentes izmērs: 72 cm x 4 cm.   Materiāli: 100% pārstrādāts ..
21,45€
Siera nažu piederumu komplekts ar logo (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Siera nažu dāvanu komplekts, kurā ietilpst: bambusa griešanas dēlis; siera nažu komplekts; ar rokām darināts sviesta biskvīts ar Čedaras si..
37,59€
Aroma difuziera komplekts ar logo (cena bez logo) Aroma difuziera komplekts ar logo (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Aroma difuziera komplekts ar jasmīna eļļu, mini keramikas vāzi, 5 koka difuzora kociņiem un 2 koka bumbiņām.  Viss iepakots baltā dāva..
3,72€
Mērkarotes un klipšu komplekti ar logo (cena bez logo) Mērkarotes un klipšu komplekti ar logo (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Praktiski aksesuāri, kas noderēs ikvienā virtuvē, nerūsējošā tērauda komplekts, kas sastāv no mērkarotes un klipšiem.    ..
4,98€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Šūpuļkrēsla sēdvietas platība 130x127cm, kopējais garums 137cm. Koka garums 112cm. Spilveni 2 gab. (izmērs:40x40cm) iekļauti komplektā. Maksimālais svars ..
43,98€
Šūpuļtīkli ar apdruku (cena bez logo) Šūpuļtīkli ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Šūpuļtīkls ir izgatavots no izturīga poliestera. Komplektā ir 2 biezas virves šūpuļtīkla pakarināšanai un 2 metāla stiprināmie āķi. Šūpuļtīkla izmērs vien..
14,73€
Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņu komplekti ar apdruku (cena bez logo) Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 3 RPET tīkliņu maisiņu komplekts RPET maisiņā. Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņi kā alternatīva plastmasas maisiņiem. Auklas aizdare. Veļas ma..
2,60€
Vīna un siera nažu piederumu komplekts Feze ar apdruku (cena bez logo) Vīna un siera nažu piederumu komplekts Feze ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Šajā komplektā ietilpst siera naži un pudeļu attaisāmais un aizbāznis.   Materiāli: nerūsējošais tērauds, koks. Cena ir atjaunota: 07/2021..
12,97€
Vīna piederumu komplekts Oble ar apdruku (cena bez logo) Vīna piederumu komplekts Oble ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Vīna piederumu komplekts bambusa kastē ar sviras korķviļķi, rezerves oglekļa tērauda spirāli, nerūsējošā tērauda vīna gredzenu, metāla pudeles aizbāzni, m..
34,60€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 32 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.