Izvēlne
Jūsu grozs

Mājai un virtuvei

Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņu komplekti ar apdruku (cena bez logo) Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums 2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 3 RPET tīkliņu maisiņu komplekts RPET maisiņā. Atkārtoti lietojami augļu vai dārzeņu maisiņi kā alternatīva plastmasas maisiņiem. Auklas aizdare. Veļas ma..
2,60€
Atkritumu maisu komplekti Rebin ar apdruku (cena bez logo) Atkritumu maisu komplekti Rebin ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. 3 RPET laminētas non-woven pārstrādes tvertnes somas ar rokturiem, lai atdalītu papīru, plastmasu, metālu un stiklu. Somas ir savienotas ar āķa un cilpas ..
5,48€
Augstas kvalitātes viskiju komplekti Iver ar apdruku (cena bez logo) Augstas kvalitātes viskiju komplekti Iver ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Luksusa viskija glāžu komplekts bambusa dāvanu kastē. Komplektā 2 glāzes (300ml), 8 atkārtoti lietojami akmens-ledus gabaliņi, kokvi..
28,49€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Bambusa piesta.   Izmērs: ø90×48 mm. Materiāls: bamb..
6,00€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elegants trauks lapas formā. Ļoti praktisks trauks, kas noderēs katrā mājā. Jūs varat ievietot šķiņķi, augļus, saldumus un citus produk..
10,40€
Dvieļi 360 g/m2 Nerry ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Mīksts un absorbējošs dvielis, kas izgatavots no 100% organiskas kokvilnas.   Izmērs: 100x180 cm.  Materiāls: organiskā kokvilna. Svars: 360..
9,88€
Dvieļi 360 g/m2 Peyy ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Mīksts un absorbējošs dvielis, kas izgatavots no 100% organiskas kokvilnas.   Izmērs: 70x140 cm.  Materiāls: organiskā kokvilna. Svars: 360 ..
5,27€
Dvieļi 360 g/m2 Teyy ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Mīksts un absorbējošs dvielis, kas izgatavots no 100% organiskas kokvilnas.   Izmērs: 50x100 cm.  Materiāls: organiskā kokvilna. Svars: 360 ..
2,96€
Elektriskie piparu&sāls dzirnavu komplekti ar apdruku (cena bez logo) Elektriskie piparu&sāls dzirnavu komplekti ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elektriskais piparu&sāls dzirnaviņu komplekts ar gumijas apdari. Regulējamas keramikas dzirnavas, ir gaismas funkcija. Komplekts iepakots magnēt..
19,13€
Koka dēlīši Serwe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Bambusa koka servēšanas, griezšanas dēlītis ar ērtu rokturi, kuram galā ir džutas aukliņa. Diametrs: Ø31 cm...
6,29€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Burgeru pagatavošanas komplekts.Trīs lietu komplektā ietilpst hamburgeru prese, lai izveidotu labākos mājās gatavotus burgerus, lāpstiņa, lai atlocītu savus burgerus, un pudeļu..
12,08€
Cenā nav iekļauts PVN. Lūdzu ievērojiet minimālo pasūtījuma skaitu! Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Parūpējiet svētku galdam sagādāt garšvielu komplektu. Četru garšvielu komplekts, kurā ietilpst sāls, piparu, sinepju un kečupu trauciņi. Iespējama individuāla dizaina etiķete t..
13,18€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.