Izvēlne
Jūsu grozs

Blociņi

Cenā nav iekļauts PVN.   A4 izmēra dokumentu mape.   Izmērs: 230x307 mm. Materiāls: kartons.  ..
0,50€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Konferenču mape A4, tai ir 1 liela kabata, 1 vidēja kabata, 6 mazas kabatas un piezīmju lapas (20 līniju lapas).   ..
6,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Konferenču mape A4. Ietver: 2 lielas kabatas, 2 vietas USB atmiņas kartei, mazu kabatu, lodīšu pildspalvu un piezīmju grāmatiņu. ..
10,33€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A4 piezīmju grāmata.   • 3 nodalījumi dokumentiem • nodalījums piezīmju blociņam • cilpiņas p..
6,00€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   A5 cieto vāku līniju piezīmju blociņš.  Aizvēras ar krāsainu elastīgu gumiju, sānos cilpiņa pildspalva..
3,73€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   A5 piezīmju blociņš ar 160 līniju lapām. Blociņam korķa vāks, grāmatzīme un cilpiņa priekš pild..
2,19€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   A5 piezīmju blociņš ar 240 līniju lapām (lapām zelta malas), aizvēras ar elastīgu gumiju, sānos cilpiņa pil..
13,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   A5 piezīmju blociņš ar 240 līniju lapām (lapām zelta malas), aizvēras ar elastīgu gumiju, sānos cilpiņa pil..
13,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 piezīmju blociņš ar 240 līniju lapām (lapām sudraba malas), aizvēras ar elastīgu gumiju, sānos cilpiņa pildspalvai. Blociņam pieejama arī p..
13,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Konferenču mape A5, tai ir 1 vidēja kabata, 4 mazas kabatas un piezīmju lapas (20 līniju lapas).   Izmērs: 18..
6,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Laika plāotājs A5, uz priekšējā vāka ir 2 kabatiņas - telefonam un USB atmiņas kartei.. Iekšpusē ir maināma A5 piezīmju grāmatiņa (50 l..
14,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 piezīmju blociņš ar pildspalvu, aizvēras ar magnēta aizdari. Blociņam ir grāmatzīme, kas atbilst pildspalvas krāsai un magnēta aizda..
10,88€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 99 (Kopā lapu - 9)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.