Izvēlne
Jūsu grozs

Blociņi

A4 Portfolio ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.     A4 kvalitatīvas mikrošķiedras ādas, ūdensizturīga mape ar ārējo priekšējo kabatu un rāvējslēdzēju. Satur 4 karšu nodalījumus, 2 dokument..
22,89€
Piezīmju blociņa, pildspalvas un atslēgu piekariņa komplekts ar apdruku (cena bez logo) Piezīmju blociņa, pildspalvas un atslēgu piekariņa komplekts ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.     Komplekts, kas sastāv no A5 piezīmju blociņa, pildspalvas un atslēgu piekariņa. Piezīmju blociņam cietie vāki, 80 līniju lapas (70..
15,49€
A4 Portfolio ar apdruku (cena bez logo) A4 Portfolio ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Elegants portfolio no eko ādas. Iekšpusē ir 1 liela kabata dokumentiem, 1 vidēja kabata un 6 mazas kabatas vizītkartēm. Papildus i..
9,98€
A5 piezīmju blociņi ar apdruku (cena bez logo)
Jaunums Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Komplektā A5 piezīmju blociņš izgatavots no pārstrādātas ādas (75%) ar cietiem vākiem. Blociņam 160 līniju lapaspuses, kas izgatavotas no pārstrādāta papīra..
7,59€
Piezīmju lapiņu blociņi Raw ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju lapiņu komplekts ar 120 piezīmju lapiņām, 20 saspraudēm aizslēgtā atvilktnē, kas atrodas zem 5 x 20 dažādu krāsu uzlīmējamiem marķieriem, 1..
2,99€
Piezīmju lapiņu blociņi Rafe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju lapiņu komplekts ar 12 komplektiem (katra 40 loksnes) kartona vāciņos.    ..
1,99€
A5 piezīmju blociņi ar apdruku (cena bez logo) A5 piezīmju blociņi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Komplektā A5 formāta piezīmju blociņš un pildspalva, viss iepakots brūnā kastītē. Blociņam cietie vāki, grāmatzīme un elastīga gumijas aizdare, 80 krēmkrāsa..
4,89€
Piezīmju blociņi Lasa ar apdruku (cena bez logo) Piezīmju blociņi Lasa ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņš ar 80 līniju lapā ar 80 g/m2 pārstrādātu papīru, cilpiņu pildspalvai, elastīgu gumijas aizdari, grāmatzīmi.Materiāli: pārstrād..
3,27€
A5 piezīmju blociņš ar punktotām lapām. Trum ar apdruku (cena bez logo) A5 piezīmju blociņš ar punktotām lapām. Trum ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 piezīmju blociņš ar atbilstošas krāsas elastīgu gumijas aizdari un grāmatzīmi. Blociņam 96 (60g/m2) punktotas lapas.Materiāli: PU...
2,29€
Piezīmju lapiņas Ito ar apdruku (cena bez logo) Piezīmju lapiņas Ito ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju lapiņu bloks izgatavots no pārstrādātām piena kastēm ar 200 piezīmju lapiņām. Materiāls: 70% pārstrādāta piena kastīte un 30%..
1,69€
A5 piezīmju blociņš ar bērzu sēklām Ava ar apdruku (cena bez logo) A5 piezīmju blociņš ar bērzu sēklām Ava ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 piezīmju blociņš ar cietiem vākiem un 144 līniju lapaspusēm. Satur bērza sēklas.Materiāli: koks...
8,99€
A5 Portfolio Rigi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 formāta portfolio ar A5 piezīmju blociņu ar cietu korķa vāku un atbilstošu pildspalvu. Blociņam 192 otrreizēji pārstrādes papīr..
9,98€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 101 (Kopā lapu - 9)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.