Izvēlne
Jūsu grozs

Blociņi

KASTAVO. A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 piezīmju blociņš ar 80 pārstrādātām līniju lapām, kartona vāku un iekšējo kabatu.   Materiāls: kartons.   Cena ir atjaunota: 05/20..
0,76€
CARBIN. A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo) CARBIN. A5 Blociņš ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   A5 blociņš ar cietajiem vākiem, 160 līniju lappusēm, gumijas grāmatzīmi, elastīgo gumijas aizdari un pildspalvas turētāju (pildspalva nav iekļauta)..
1,86€
Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo) Blociņi Kagi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN. Blociņam ir 80 līniju lapas. Piezīmju blociņa vāks ir izgatavots no bambusa, uz vāka gumijas joslas ļauj uzglabāt dažāda veida sīkrīkus, piemēram, USB vai..
10,98€
Piezīmju blociņi Ruzi ar apdruku (cena bez logo) Piezīmju blociņi Ruzi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņa lapas izgatavotas no FSC sertificēta papīra, vāks no ādas un pārstrādātas kokvilnas atgriezumiem. B6 piezīmju blociņam ir  80 ..
1,60€
A7 Piezīmju lapiņu blociņi Groe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Blociņš ar noplēšamām līmlapiņām un dažādas krāsas indeksiem no videi draudzīga materiāla. Papīrs ir izgatavots no zāles, kuru pēc izmanotašanas ir ..
1,69€
A7 Piezīmju blociņi Gowe ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Piezīmju blociņš ar noplēšamām 50 līmlapiņām no videi draudzīga materiāla. Papīrs ir izgatavots no zāles, kuru pēc izmanotašanas ir iespējams iestād..
1,42€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Kabatas izmēra A6 piezīmju blociņš ar 96 lapaspusēm. Blociņam cietie vāki un grāmatzīme. Blociņš aizveras ar elastīgu gu..
1,09€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Piezīmju blociņš ar noapaļotiem galiem. Blociņam 256 līniju lapaspuses.  ..
3,95€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   A5 piezīmju blociņš ar 160 līniju lapām. Blociņam korķa vāks, grāmatzīme un cilpiņa priekš pild..
2,19€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   A6 piezīmju blociņš ar 100 lapām. Gan vāks, gan lapas ir izgatavotas no videi draudzīga, s..
1,50€
Blociņi A6 Sora ar apdruku (cena bez logo)
Karsts
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Kabatas izmēra piezīmju blociņš A6 ar 70 lapām un pildspalvu, kurai ir zilas krāsas tinte. Blociņam ir pārstrādāta papīra lapas un lodī..
0,87€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   A5 piezīmu blociņš ar 80 līnija lapām un īpašu smaržu. Blociņam ir grāmatzīme-lente, kas a..
5,09€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 99 (Kopā lapu - 9)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.