Izvēlne
Jūsu grozs

Touch

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Komplekts 5 in 1, atslēgu piekariņš, lāzera rādītājs (baterijas iekļautās), lapas pagriešanas funkcija, pildspalva ar "touch" funkciju, ti..
19,86€
Multifunkcionālas pildspalvas ar apdruku (cena bez logo) Multifunkcionālas pildspalvas ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Daudzfunkcionāla lodīšu pildspalva, zila tintes uzpilde.  Pildspalvai ir lineāls, līm..
4,38€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Metāla pildspalva.   Izmērs: 1,1x14,3 cm. Materiāls: metāls. Lodīte: zila. Krāsa:  black, dark blue, win..
0,86€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Metāla pildspalva ar funkciju "Touch".   Izmērs: 1,1x13,9 cm. Materiāls: metāls. Lodīte: zila. Krāsa:  c..
0,87€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs. Plastmasas pildspalva ar funkciju "Touch".   Izmērs: 1x13.9 cm. Materiāls: plastmasa, metāls. ..
0,50€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Plastmasas pildspalva ar funkciju "Touch".   Izmērs: 1x13.9 cm. Materiāls: plastmasa. Lodīte: zila. Krāsa: &n..
0,59€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Metāla pildspalva ar funkciju "Touch".   Izmērs: 1x14.3 cm. Materiāls: metāls. Lodīte: zila. Krāsa:  chr..
0,83€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   Plastmasas lodīšu pildspalva ar pagrieziena mehānismu, "touch" funkciju, lineālu, mobilā tālru..
0,67€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva ar "touch" funkciju.   Izmērs: Ø 9x123 mm. Materiāls: metāls. Lodīte: zila...
0,55€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs   Daudzfunkcionāls lāzera rādītājs (baterijas iekļautas): LED lukturis, lāzera rādītājs, pildspalva a..
9,53€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva ar 4 funkcijām: lodīšu pildspalva, funkcija "touch", lāzera rādītājs un lukturis.   Izmērs: Ø 10x124..
2,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva ar "touch" funkciju.   Izmērs: Ø1x13,5 cm. Materiāls: pārstrādāts kartons, ABS. ..
0,29€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 52 (Kopā lapu - 5)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.