Izvēlne
Jūsu grozs

Ēdienu trauki

Pusdienu trauki Dolu ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Divu līmeņu pusdienu kaste ar noņemamu sadalītāju ar sānu sprādzēm un hermētisku vāku. Tilpums: 800 ml (2x). Materiāls: pārstrādāts PP.  ..
6,98€
Pusdienu trauki Lidi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pusdienu kastīte ar 2 nodalījumiem un ietilpību līdz 480 ml un 760 ml. Vāka augšpusē ir vieta, kur uzglabāt vienu galda piederumu (iekļauts komplekt..
7,36€
Pusdienu trauki Doco ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pusdienu kastīte ar 2 galvenajiem nodalījumiem un papildus noņemamu sadalītāju. Kastītes tilpums 1100 ml. Izgatavots no polipropilēna materiāla, nek..
8,89€
Pusdienu termosi Leti ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Nerūsējošā tērauda dubultsienu pusdienu termoss ar vakuumizolāciju. Komplektā salokāma karote, kas tiek glabāta vāka iekšpusē. Tilpums līdz 550 ml. ..
10,99€
Maizes kastes Tiros ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Liela plastmasas maizes kaste ar bambusa vāku. Materiāls: plastmasa, bambuss.  ..
33,54€
Pusdienu trauki Ocus ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pusdienu kaste ar 2 nodalījumiem (katrs 680 ml) un 1 noņemamu sadalītāju. Komplektā 3 galda piederumi: dakšiņa, nazis un karote. Aizveras ar elastīg..
5,79€
Pusdienu trauki Dusi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dubultsienu ar vakuumizolāciju nerūsējošā tērauda pusdienu uzglabāšanas trauks ar skrūvējamu vāciņu un korķa pamatni. Komplektā karote. Tilpums: 400..
8,99€
Pusdienu trauki Dusi ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pusdienu kastīte ar hermētisku vāku, silikona vārstu un divām sānu sprādzēm. Tilpums: 800 ml.   Materiāls: pārstrādāts PP.  ..
4,54€
Pusdienu trauki ar apdruku (cena bez logo) Pusdienu trauki ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pusdienu kaste izgatavota no borsilikāta stikla, lieliski piemērota pārtikas uzglabāšanai, saglabājot ilgāk svaigu. Kastītei ir galda piederumi atse..
9,98€
Līgo dāvana LNP13-B
Iepriekšpasūtījums
Pusdienu kaste ar diviem atsevišķiem nodalījumiem (katram savs vāks), bambusa vāku un sadalītāju. Bambusa vāku var izmantot kā griešanas dēli vai šķīvi. Komplektā ietilpst arī nazis, dakša, kā arī plata gumija, kas satur visus elementus kopā. Izmērs: 18,6 x 10,6 x 9,8 cm. Materiāli: bambuss, plastma..
7,69€
Pusdienu trauki ar logo (cena bez logo) Pusdienu trauki ar logo (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Dubultsienu, vakuumizolēts nerūsējošā tērauda pārtikas trauks ar skrūvējamu bambusa vāciņu un cilpu, lai pārnēsātu šajā komplektā iekļauto ..
20,38€
Pusdienu trauki Darda ar apdruku (cena bez logo)
2 - 3 dienas
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Pārtikas trauks ar noplūdes necaurlaidīgu vakuuma izolāciju uzturēs Jūsu ēdienu un dzērienus aukstus 15h un siltus 5h.   Tilpums: 300ml. Mat..
10,07€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 21 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.