Izvēlne
Jūsu grozs

Lietusmēteļi

Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lietusmētelis ar kapuci. Slēdzas ar pogām.   Izmērs: 85x66 cm.  Materiāls: PVC Krāsa: black, blue, white..
4,09€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lietusmētelis ar kapuci. Lietusmētelim ir atstarojošās svītras.   Izmērs: 133x114 cm.  Materiāls: plastic ..
5,48€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lietusmētelis pančo ar kapuci, ievietots plastmasas bumbā, kurai piestiprināta karabīne. Lietusmētelis ar kapuci ar universāl..
1,09€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Divpusējs lietusmētelis.   Izmērs: XL. Materiāls: PVC.   Krāsa: silver-black (37), yellow-blue (48)..
7,69€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lietusmētelis pančo ar kapuci, ievietots plastmasas bumbā, kurai piestiprināta karabīne.   Bumbas izmērs: Ø6 cm..
0,76€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Salokāms lietusmētelis ar kapuci maisiņā.   Izmērs: 125x126 cm.  Materiāls: PVC. Krāsa: black, blue, red..
2,63€
Cenā nav iekļauts PVN. Cenā iekļauta tampodruka 1 krāsā 1 vietā.   Ir pieejams paraugs.   Cenas daudzumiem: 250 - 1.63 € + PVN 500 – 1,36 € + PVN 3000 – 1,09 € + PVN 5000 - 0.99 € + PVN   Caurspīdīgs lietusmētelis, iepakots plastma..
1,09€
Cenā nav iekļauts PVN.   Maketēšanas darbi nav iekļauti cenā.   Lai lietus netraucē Līgo nakts izdarībās, lielāko glābiņu sniegs lietusmētelis / pončo ar kapuci. Platās piedurknes ļaus brīvi kustēties deju ritmos, kapuce pasargās gan no lietus, gan vēja.  ..
21,44€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.