Izvēlne
Jūsu grozs

Rakstāmpiederumi

Rakstāmpiederumu komplekti Bamboo ar apdruku (cena bez logo) Rakstāmpiederumu komplekti Bamboo ar apdruku (cena bez logo)
Iepriekšpasūtījums
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Rakstīšanas komplekts sastāv no pildspalvas un automātiskā zīmuļa, kas iesaiņots brūnā, videi draudzīgā kartona kastē. Gan pildspalvas, gan zīmuļa k..
1,09€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   5 rakstāmpiederumu komplekts kartona tūbiņā. Komplekts ietver 2 neasinātus zīmuļus, papīra lodīšu pildspalvu ar zilu tinti, koka asinām..
0,76€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Zīmuļa un 17cm gara lineāla komplekts papīra iepakojumā.   Izmēri: zīmulis: Ø0.7x17.5 cm, lineāls: 17.8x2.5x0.3 cm. M..
0,43€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva ar touch funkciju.   Izmērs: 140.3x11.3 mm. Materiāls: koks. Krāsa:&nb..
2,74€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva ar touch funkciju.   Izmērs: 14.5 x ø 1.1 cm. Materiāls: olīvkoks...
4,39€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Lodīšu pildspalva ar 2 dekoratīviem riņķīšiem.   Izmērs: ø1 ..
0,26€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Lodīšu pildspalva.   Izmērs: ø0,9 x 14,6 cm. Materiā..
0,19€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Zīmuļa formas lodīšu pildspalva no pārstrādāta kartona.   Izmērs: Ø11 x 1..
0,17€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Ir pieejams paraugs.   Noasināts koka zīmulis ar touch funkciju.   Izmērs: Ø7x190 mm. Materiāls: ko..
0,30€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Izmērs: 13.5 x ø 1cm. Materiāls: bambusa. Lodīte: zil..
0,35€
Cenā nav iekļauts PVN.   12 koka zīmuļu komplekts, iepakots koka kastītē ar bīdāmu vaku, kuram aizmugurē ir lineāls.   Izmērs: kaste 21.5x4x3.5 cm. Materiāls: koks. Krāsa: dabiska.    ..
2,18€
Cenā nav iekļauta logo personalizācija! Lūdzu atsevišķi pievienojiet logo pakalpojumu grozam (sk. “Saistītas preces”). Cenā nav iekļauts PVN.   Lodīšu pildspalva.   Izmērs: Ø1x14 cm. Materiāls: bioloģiski noārdāmās kukurūzas plastmasas (53%..
0,21€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 34 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, vietne tiks optimizēta. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.